Anna Lewandowska

i

Autor: East News Anna Lewandowska

Anna Lewandowska czule gładzona przez uczestnika "Big Brothera". Co ich łączy? [WIDEO]

2019-03-26 12:24

Żona Roberta Lewandowskiego jakiś czas temu spotkała się z Tomaszem Urbanem (34 l.), uczestnikiem obecnej edycji "Big Brothera" w TVN7. Anna Lewandowska była nawet gładzona przez modela. Wszystko wydarzyło się na potrzeby... reklamy telewizyjnej jednego ze znanych szamponów przeciwłupieżowych.

Tomasz Urban ma 34 lata i mieszka w Gliwicach. Jest profesjonalnym modelem, który często pracuje poza Polską. Uczestnik "Big Brothera" pochodzi z lekarskiej rodziny i ma czworo rodzeństwa. Aktualnie jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Razem z nim zagrożony jest Łukasz Darłak (26 l.), psycholog, który zasłynął jako chłopak pisarza Michała Witkowskiego (44 l.).

- Mam ogromną potrzebę akceptacji. Mam tendencję do uciekania od problemów i odpowiedzialności. Z dziewczynami jest constans. Czyli zawsze coś i nic. Jestem wolny i mam potrzebę, żeby tak zostało przez pewien czas. Muszę troszeczkę poszukać siebie, bo nie bardzo sam wiem, o co mi chodzi w tej kwestii - mówił o sobie Tomasz Urban w „Big Brotherze”.”

W jednej z reklam Urban pracował razem z samą Anną Lewandowską. Wcielił się we fryzjera, który układał włosy żonie "Lewego". Zobaczcie, jak to wszystko wyglądało.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE