Uczestnik The Voice of Poland walczy o życie. Potrzebuje krwi

2016-07-01 14:11

Mateusz Krautwurst, znany z The Voice of Poland, trafił do szpitala. Wokalista jest ciężko chory i potrzebuje krwi. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił poruszający apel, w którym prosi o pomoc.

Mateusz Krautwurst uczestnik 1. edycji The Voice of Poland trafił do szpitala. Wokalista jest ciężko chory i potrzebuje płytek krwi. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił poruszający post, w którym prosi o pomoc dla siebie i innych.

- Raz na wozie, raz pod wozem". Na szczęście w przenośni. Niestety, ilość moich płytek krwi to 1000. Norma zaczyna się od 100.000. Mój stan nazwano bezpośrednim zagrożeniem życia, ale czuję się dobrze! Piszę, ponieważ przydałoby mi się trochę płytek krwi i jeśli ktoś ma czas i grupę krwi 0 Rh+/-, to chętnie przyjmę;))) MOŻNA ODDAĆ TEŻ PŁYTKI KRWI INNEJ GRUPY - one zostaną w banku, a ja otrzymam odpowiednie! - napisał.

Zobacz: Natasza Urbańska martwi się o córkę. Co się stało?

Wokalista przypomniał również, że w okresie wakacji, w szpitalach brakuje krwi. Dlatego też prosi, by oddawano ją nie tylko dla niego, ale również dla innych potrzebujących. Taki gest może uratować komuś życie.

Mateuszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Nasi Partnerzy polecają