Grażyna Zielińska

i

Autor: Krzemiński Jordan/AKPA Grażyna Zielińska

Wiemy, jaka jest prawda

Obrzydliwe plotki o Grażynie Zielińskiej. Faktycznie żegna się z serialem?

2023-02-26 12:07

Wielkie emocje czekają na widzów „Pierwszej miłości”. W jednym z najbliższych odcinków dom Celiny granej przez Grażynę Zielińską (71 l.) stanie w płomieniach. Według medialnych doniesień kobieta umrze wskutek odniesionych obrażeń. A co za tym idzie, aktorka miałaby zniknąć z serialu. Gwiazda jednak temu zaprzecza. – Pierwsze słyszę, że moja bohaterka miałaby zginąć – mówi nam zaskoczona gwiazda.

Za tydzień w serialu Polsatu dojdzie do makabrycznych wydarzeń. Zacznie się palić dom Celiny w Wadlewie. Na miejscu tragedii pojawi się straż pożarna z Marcinem (Przemysław Cypryański, 42 l.) na czele. Sytuacja z każdą chwilą będzie coraz bardziej dramatyczna. Ostatecznie zarówno dzielny strażak, jak i Celina trafią do szpitala. Jak informuje nas Polsat, jedno z nich zginie w skutek odniesionych obrażeń.

Grażyna Zielińska odejdzie z "Pierwszej miłości"?

Twórcy popularnej telenoweli nie chcą jednak zdradzać, kto pożegna się z życiem... Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie to przystojny strażak. Grażyna Zielińska nic bowiem nie wie o tym, by miała odejść z serialu.

– Pierwsze słyszę, że moja bohaterka miałaby zniknąć z serialu. To prawda, że jej dom się spali, ale nic nie wiem o tym, że moja bohaterka ginie. To jakaś plotka. Nie mogę zdradzić, co zaplanowali reżyserzy i jak będzie wyglądał scenariusz – mówi pani Grażyna w rozmowie z „Super Expressem”.

Czy faktycznie tak będzie, przekonamy się za kilka dni.

Groby aktorów seriali Ranczo, Miodowe lata, Ekstradycja i Matki żony i kochanki. Niezapomniani
Sonda
Czy oglądasz serial Pierwsza Miłość?

Jak odzyskać w życiu harmonię? Poznaj zasadę "4 części oddechu"!

Posłuchaj porad Krystyny Mirek i dowiedz się, jak ją stosować!

Listen on Spreaker.