Gwiazda Rancza bez włosów. Co oni jej zrobili! Grażyny Zielińskiej wręcz nie da się poznać

i

Autor: AKPA/Podlewski

Byliśmy w szoku

Gwiazda "Rancza" bez włosów. Co oni jej zrobili! Grażyny Zielińskiej wręcz nie da się poznać

2022-10-11 19:33

Grażynę Zielińską (69 l.) z pewnością kojarzą fani serialu "Ranczo". Aktorka nie koncentruje się jednak wyłącznie na ekranowych rolach! Występuje również w teatrze. Aktualnie talent aktorki można podziwiać w spektaklu sztuki Szekspira "Miarka za miarkę" w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku , gdzie wciela się w jedną z głównych ról. Niemałe było jednak zdziwienie fanów, gdy na scenie ujrzeli Zielińską... kompletnie łysą! To się nazywa poświęcenie dla roli.

Grażyna Zielińska... łysa?! Dla tej roli zmieniła się nie do poznania

Grażyna Zielińska ma bogaty dorobek aktorski - fani uwielbiają ją m.in. za rolę w "Ranczu" czy "Na dobre i na złe" - nie poprzestaje jednak dodawać do niego kolejnych ról. Tym razem aktorkę można oglądać na deskach Teatru Dramatycznego w Płocku, gdzie wciela się w jedną z głównych postaci w adaptacji sztuki Szekspira "Miarka za miarkę".

Spektakl, który swoją premierę miał 8 października, przyciągnął wielu fanów Grażyny Zielińskiej, którzy byli także w niemałym szoku, widząc ją na scenie... kompletnie łysą! Aktorka opublikowała także zdjęcie, na którym w wytwornej, czarnej sukni zadaje szyku. Zmieniła się nie do poznania! Wielbiciele talentu aktorki nie omieszkali skomentować jej scenicznej metamorfozy.

Wyglądała Pani pięknie. Znakomite kostiumy i scenografia. Nieustannie podziwiam - pisała jedna z nich, która zdążyła już stawić się w teatrze. 

Łoooł ! Bubo kochana, to my Ranczersi musimy Ciebie zobaczyć ❤ - nie zabrakło także i komentarza od Eli Piotrowskiej, autorki książki "Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów". A Wy wybieracie się na nową sztukę z udziałem Grażyny Zielińskiej? Poniżej możecie zobaczyć niesamowite efekty przemiany aktorki do nowej roli!

Tak wygląda dom babki zielarki z "Rancza"! Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy uważasz, że Grażyna Zielińska to dobra aktorka?
Groby aktorów seriali Ranczo, Miodowe lata, Ekstradycja i Matki żony i kochanki. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają