Usiedliśmy i nie wierzyliśmy! Tak Anita Werner wyglądała prawie 20 lat temu. Kompletnie inna osoba!

2023-10-03 19:14

Anita Werner to jedna z najbardziej lubianych dziennikarek informacyjnych w Polsce. Ze stacja TVN i TVN 24 związana jest od samego początku. Niedawno prowadząca Fakty TVN pokazała swoje zdjęcie sprzed prawie 20 lat. Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądała gwiazda TVN.

Tak zmieniła się Anita Werner

i

Autor: Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News & Instagram Tak zmieniła się Anita Werner

Anita Werner od blisko 30 lat jest dziennikarką. Od samego początku swojej zawodowej drogi związana jest ze stacją TVN oraz ze stacją TVN 24. Swoją pierwszą pracę medialną znalazła w Wizji Sport. Niedługo później związała się z kanałem TVN24. Przez lata prowadziła i relacjonowała najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. Od 2004 roku jest ona jedną z prowadzących główne wydanie "Faktów" TVN. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem sprzed 19 lat. We wtorek minęło 26 lat od działania stacji TVN.

Anita Werner pokazała zdjęcie z młodości! Tak wyglądała na początku kariery!

Z okazji 26. urodzin stacji TVN, dziennikarka zdobyła się na sentymentalną podróż do początków swojej kariery. Na Instagramie opublikowała zdjęcie sprzed blisko 20 lat. Miała wówczas długie, brązowe włosy.

- Ale znalezisko z archiwum TVN-u. Tak, to ja, 19 lat młodsza, w "Faktach". Dokładnie dziś TVN i "Fakty"kończą 26 lat! 3 października 1997 roku ruszyła telewizja TVN i tego samego dnia swoją emisję miały pierwsze "Fakty". [...] My w TVN-ie dziś świętujemy, ale to naszym Widzom życzymy wszystkiego najlepszego! [...] - napisała pod postem Anita Werner.

Zobacz poniższą galerię: Anita Werner świętuje 45. urodziny

Mariusz Walter nie zyje. Twórca TVN miał 85 lat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany