Doda pokonała Vegę

i

Autor: Akpa Doda pokonała Vegę

Vega sromotnie przegrał z Dodą. Reżyser będzie załamany. Nie pomogła mu nawet Rozenek

2022-02-10 15:20

W miniony piątek do kin trafił nowy film Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia". Wyniki oglądalności w tzw. weekend otwarcia nie powalają. Wręcz przeciwnie, media rozpisują się o klęsce reżysera. A jeszcze kilka dni temu wytykał wyniki oglądalności filmu Dody "Dziewczyny z Dubaju", który okazał się najlepiej oglądaną w pandemii polską produkcją. Sprawdźcie, ile osób obejrzało nowy film Vegi.

Premiera filmu Dody "Dziewczyny z Dubaju" odbyła się w listopadzie ub.r.. W weekend otwarcia obejrzało go ponad 270 tys. widzów. A kilka tygodni później widziało go już ponad milion widzów, co zapewniło kontrowersyjnemu filmowi pozycję najlepiej oglądanego w pandemii polskiego filmu. Zobacz więcej: Doda rozbiła bank. 10 milionów zarobku w 10 dni! Tylko u nas szczegóły

Ale Patryk Vega inaczej to widział. W rozmowie z Żurnalistą skrytykował wynik otwarcia filmu Dody.

- Wynik otwarcia akurat był słaby, ludzie nie potrafią komunikować otwarcia. W momencie, gdy mój film się otworzył prawie z milionem widzów w trzy dni, to otwarcie 230 czy 270 tys. nie jest naprawdę niczym spektakularnym. Oczywiście na bezrybiu każdy się cieszy i z takiego otwarcia - powiedział. 

Teraz, niestety dla Vegi, ujawniono wyniki z pierwszych dni oglądalności nowego filmu reżysera "Miłość, seks & pandemia". Patryk Vega będzie załamany, bo nawet nie zbliżył się do wyniku Dody. Jego film obejrzało prawie 3 razy widzów mniej - dokładnie 98,1 tys. osób. Media wprost mówią o klęsce Vegi, choć on sam oraz aktorzy, którzy zagrali w filmie, przedstawiają wynik filmu jako sukces. 

NIE PRZEGAP: Rozenek ujawniła nam szczegóły SEKSU u Vegi. "Okropne przeżycie" [TYLKO U NAS]

Co ciekawe, Patryk Vega, krytykując wyniki oglądalności "Dziewczyn z Dubaju", musiał chyba zapomnieć, że wszystkie filmy, które wypuścił w ostatnich latach, osiągnęły w weekend otwarcia znaczne gorszy wynik niż film Dody. "Pętla" przyciągnęła 178 tys. widzów, "Pitbull" z zeszłego roku zaledwie 160 tys. widzów. A głośny film "Small world" w pierwszy weekend przyciągnął do kin nieco ponad 100 tys. Liczby mówią same za siebie. 

Sonda
Który film jest lepszy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE