Vesna Leszczyńska ma już prawie 19 lat

i

Autor: AKPA/Baranowski

Vesna Leszczyńska ma już prawie 19 lat. Jak wygląda i czym zajmuje się córka Roberta Leszczyńskiego?

2022-06-28 7:58

Vesna Leszczyńska (19 l.) to córka Roberta Leszczyńskiego (+48) i Alicji Borkowskiej (53 l.). Dziewczyna miała niecałe 12 lat, gdy zmarł jej ojciec i długo nie mogła pogodzić się z jego odejściem. Dziś, po 7 latach od jego śmierci, stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Vesna jest niezwykle utalentowana muzycznie i ma za sobą pierwsze sukcesy. Zobaczcie, jak wygląda i czym się zajmuje!

Robert Leszczyński był dziennikarzem, krytykiem muzycznym, prezenterem telewizyjnym, gitarzystą oraz DJ-em. Publiczności dał się poznać za sprawą programu "Idol", w którego jury zasiadał latach 2002-2005. Leszczyński doczekał się trójki dzieci: Vesny (19 l.) i Pauliny (15 l.) ze związku z Alicją Borkowską oraz Keiry (15 l.), której matką jest Maja Korpała. Dziennikarz zmarł w kwietniu 2015 roku w na skutek powikłań spowodowanych nieleczoną cukrzycą. Leszczyński nie wiedział, że cierpi na tę chorobę, więc nie przyjmował insuliny. Nastolatka przez długi czas nie mogła pogodzić się ze śmiercią ukochanego ojca. W 2020 roku w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wyznała, że dopiero teraz jest na takim etapie żałoby, że może wspominać go bez łez.

- Jestem na takim etapie żałoby, że już się z tym pogodziłam. Jeszcze dwa lata temu czułam, że w mojej głowie cały czas coś krzyczy, że mogłam zrobić coś lepiej w relacji ojciec-córka. Teraz zaakceptowałam fakt, że nie mam na to wpływu. Bardzo często wspominam mojego ojca już bez łez - powiedziała.

Vesna znalazła ukojenie w muzyce. Dziewczyna odziedziczyła słuch po ojcu, a talent po matce. Niedawno ukończyła szkołę muzyczną i odebrała dyplom wiolonczelistki. Gra również na skrzypcach, pisze teksty oraz komponuje muzykę. Poważnie myśli o pójściu w ślady matki i zostaniu aktorką.

- Najbliżej memu sercu jest wokal, bo śpiewam niemal od samego początku, a skrzypcami zainteresowałam się od niedawna. Śpiewanie i teatr zajmują obecnie najwięcej miejsca w moim sercu. Zaczęłam bardzo dużo pracować nad sobą w tym zakresie. Trafiłam do świata inspirujących ludzi – malarzy, przedstawicieli teatru, aktorów i dziennikarzy i głęboko w niego wsiąknęłam - powiedziała w tej samej rozmowie.

Vesna zagrała w spektaklu "Metro" u boku matki, a także skomponowała piosenkę przewodnią do serialu "Mental" HBO.

Zobacz w naszej galerii, jak zmieniała się Vesna Leszczyńska!

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
Sonda
Myślisz, że Vesna Leszczyńska zrobi karierę w show-biznesie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE