Skandal za kulisami festiwalu w Sopocie! Nie uwierzycie, jak Maneskin potraktowali 13-letnią Viki Gabor!

2021-07-05 19:42
Maneskin i Viki Gabor
Autor: AKPA Maneskin i Viki Gabor

Nie milkną echa koncertu Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal. Zwycięzcy Eurowizji podczas swojego występu wywołali nie lada zamieszanie, ale na tym się nie skończyło. Następnego dnia oddali nagrodę od telewizji Polsat jednej z fanek czekających pod hotelem. Teraz do mediów docierają kolejne szokujące informacje o tym, co działo się za kulisami festiwalu w Sopocie. Nie uwierzycie, jak członkowie zespołu potraktowali 13-letnią Viki Gabor. O wszystkim opowiedziała Doda.

To nie koniec kontrowersji, jakie wywołał zespół Maneskin na festiwalu w Sopocie. Doda była jedyną polską artystką, której udało się sfotografować z muzykami z Włoch. Piosenkarka na swoim Tik-toku wyjawiła, jak udało jej się tego dokonać.

- Postanowiłam się nie prosić czy czekać, tylko powiedziałam: Słuchajcie, chłopcy i dziewczyny, Rolling Stonesi z Włoch. Ja nie będę na was czekać pięć godzin na zdjęcie, chyba że dacie mi pięć pizz i tak spożytkuję sobie ten czas - powiedziała Doda.

Nie uwierzycie, jak Maneskin potraktowali 13-letnią Viki Gabor

Doda wyjawiła w swojej relacji, jak wyglądały kulisy pobytu Maneskin na festiwalu w Sopocie. Okazuje się, że Włosi zamknęli się w swojej garderobie i totalnie ignorowali wszystkich innych występujących z nimi artystów. Nie chcieli rozmawiać z polskimi gwiazdami, mimo tego, że te próbowały nawiązać kontakt. 

NIE PRZEGAP: Koszmar na Podhalu, kilkadziesiąt domów doszczętnie spłonęło! Edyta Górniak w centrum tragedii!

Zwycięzcy Eurowizji totalnie zlekceważyli też zwyciężczynię Eurowizji Junior - Viki Gabor. 13-latka czekała pod ich garderobą, żeby móc spotkać swoich idoli, jednak spotkało ją totalne rozczarowanie. 

- Po pierwsze: z nikim nie chcieli się spotykać. Viki Gabor to stała z godzinę pod garderobą i pocałowała klamkę, innym rozdawali płyty przez drzwi - wyjawiła Doda. 

Jak oceniacie zachowanie Włochów? Dajcie nam znać w komentarzach!

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, jak Maryla Rodowicz karmiła męża! Dostała szału, gdy to wyjawił!

NIE PRZEGAP: Gwiazda Klanu pokazała świadectwo szkolne córki. Ma same jedynki! Występowała w znanym programie TVP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE