Co na to jej rodzice?! 14-letnia Viki Gabor mówi o WYPROWADZCE!

2021-12-07 18:45
Co na to jej rodzice?! 14-letnia Viki Gabor mówi o WYPROWADZCE!
Autor: AKPA Co na to jej rodzice?! 14-letnia Viki Gabor mówi o WYPROWADZCE!

Kariera 14-letniej Viki Gabor nabiera tempa. Dzięki zwycięstwie w "The Voice Kids", a później także i na Eurowizji Junior zapewniła sobie mocną pozycję w naszym rodzimym show-bizesie. Nastolatka na co dzień mieszka w Krakowie. Teraz zdradziła, że coraz częściej myśli o tym, by wyprowadzić się do Warszawy. Co na to jej rodzice?

Viki Gabor jest obecnie jedną z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Zwyciężczyni "The Voice Kids" zarabia ogromne pieniądze, których mogą pozazdrościć jej starsze koleżanki z branży. Od jakiegoś czasu nastolatka współpracuje też z popularną marką sportową, dzięki czemu może liczyć na kolejne, gigantyczne honorarium.

Ogromna popularność i rozpoznawalność ma nie tylko swoje blaski, ale również cienie. Nastolatka często jest atakowana za swoje romskie korzenie i to nie tylko w internecie. W ubiegłym roku dwóch agresorów zaatakowało dziewczynkę w sklepie. W obronie stanął jej ojciec. Pan Dariusz został brutalnie pobity.

NIE PRZEGAP: A jednak, Monika Olejnik i Piotr Kraśko znów razem! To już pewne

Viki Gabor urodziła się w Niemczech, ale mieszkała w Wielkiej Brytanii, a później w Polsce. Jej stworzyła dom w Krakowie, a nastolatka nie ukrywa, że czuje się mocno związana z tym miastem. Jednak na co dzień pracuje w Warszawie, w której spędza bardzo dużo czasu. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że przez to coraz częściej myśli o wyprowadzce do stolicy.

- Myślę nad tym, ale z drugiej strony Kraków to moja oaza spokoju i nie chciałabym tego stracić. To pytanie do moich rodziców, bo z nimi jeszcze mieszkam. To zależy, co oni zadecydują, ja nie mam nic do powiedzenia - mówi Viki Gabor.

14-latka zdaje sobie sprawę, że przeprowadzka do stolicy znacznie wpłynęłaby na jej życie.

- Przeważnie jestem w Warszawie, bo to jest łatwiejsze, ale fajnie wracać do domu, prywatności. Ja lubię Kraków, jestem krakowianką. Trudno by mi było zostawić Kraków. W Warszawie też jest fajnie, często tu bywam, także to jest mój drugi dom. Bardzo mi się podoba - wyznała Viki Gabor.

NIE PRZEGAP: Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ujawnia, ile KOSZTOWAŁ JĄ udział w programie! "Wydałam MNÓSTWO PIENIĘDZY"!

Sonda
Czy Viki Gabor to polska Ariana Grande?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE