Skrzynecka komentuje odejście Gąsowskiego z TTBZ. Wzruszony prezenter: Zryczałem się

i

Autor: AKPA/Podlewski, Gałązka Skrzynecka komentuje odejście Gąsowskiego z "TTBZ". Wzruszony prezenter: "Zryczałem się"

W tle Edward Miszczak

W Polsacie huczy od plotek! Poznaliśmy prawdę o zwolnieniu Skrzyneckiej i Gąsowskiego

2023-01-12 5:14

W polskim show-biznesie nic nie jest proste i jasne. Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Skrzynecka (53 l.) może zyskać na zwolnieniu z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, a Piotr Gąsowski (59 l.) na solidarnym odejściu za przyjaciółką. Jak dowiedział się „Super Express”, dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak (68 l.) wcale ich nie skreśla jako pracowników stacji. Wszystko zadziało się niezwykle szybko, a on dopiero za tydzień oficjalnie zajmie swoje stanowisko w Polsacie. Nie wiadomo, jakie decyzje ostatecznie podejmie.

Skrzynecka była związana z muzycznym show „Twoja twarz brzmi znajomo” jako jurorka od drugiej edycji. Na początku stycznia Polsat poinformował, że rozstał się z gwiazdą i nie zobaczymy jej w kolejnej, 18. edycji. „Dziękuję Polsatowi za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, nowe zmiany... Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne dziewięć lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym show »Twoja twarz brzmi znajomo«. To dla mnie zaszczyt, że mogłam współtworzyć go z Wami. Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę powodzenia i takiej zawodowej muzycznej radości, jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ” – napisała.

Po zwolnieniu Kasi z programu postanowił zrezygnować Piotr Gąsowski.Podziękowano Kasi… To ja też, Kasiu, najserdeczniej, jak umiem, Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie… ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego kumpla, »nieznajomą twarz«! Odchodzę wraz z Tobą” – napisał w swoim poście na Instagramie.

W Polsacie mówi się wprost, że wszystko stało się za szybko i zbyt nerwowo. Według naszych informacji Edward Miszczak nie zdecydował jeszcze o przyszłości dwójki z „TTBZ”. Oficjalnie przejmuje stanowisko 16 stycznia i wtedy będzie wiadomo, co dalej z show.

– Oczywiście jedną opcją jest to, że Skrzynecka dostanie pracę gdzieś w konkurencji, ale Miszczak może zaproponować jej nową intratną fuchę. A Gąsowski? Oficjalnie ciągle jest w grze, a kasa czyni cuda – mówi nasz informator.

Talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA czyli Marcin Meller w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają