W takich warunkach mieszkał Emilian Kamiński. Trudno je opisać słowami (ZDJĘCIA)

i

Autor: AKPA/YouTube W takich warunkach mieszkał Emilian Kamiński. Trudno je opisać słowami (ZDJĘCIA)

możecie być w szoku

W takich warunkach mieszkał Emilian Kamiński. Tego nie da się opisać słowami! (ZDJĘCIA)

2022-12-27 13:30

Emilian Kamiński (+70 l.) zmarł w poniedziałek (26 grudnia) w swoim własnym domu. Wybitny aktor mieszkał w posiadłości w Józefowie, do której niejednokrotnie zapraszał kamery. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak mieszkał Emilian Kamiński. Tego nie da się opisać słowami, zobaczcie zdjęcia.

Emilian Kamiński już jako dziecko podziwiał wybudowany w 1900 roku dom w Józefowie i marzył, że pewnego dnia zostanie jego właścicielem. Po wielu latach udało mu się zrealizować te plany. Posiadłość, którą kupił, wymagała jednak ogromnych nakładów pracy. Aktor samodzielnie stawiał kolejne mury i naprawiał fundamenty. Włożył w ten dom mnóstwo serca i w końcu udało mu się stworzyć idealną oazę dla swojej rodziny.

Tak mieszkał Emilian Kamiński. Wybitny aktor zmarł w tej posiadłości

Emilian Kamiński był właścicielem sporego, jednopiętrowego, białego domu z dużymi drewnianymi oknami i okiennicami. Posiadłość otoczona jest ogromnym ogrodem, w którym jest bardzo dużo drzew i krzewów. Kamiński szczególnie lubił rośliny pnące, które zdominowały jego ogród i pięknie rozpościerały się po elewacji budynku.

Aktor zaprosił do swojego domu kamery i pokazał posiadłość w programie "Wieś pod gwiazdami" w TVR. Emilian Kamiński miał słabość do starych przedmiotów, które niosły za sobą historię. Cały jego dom jest wypełniony starymi meblami, obrazami, książkami i ciekawymi elementami dekoracyjnymi, które nadają mu fascynującego klimatu.

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak mieszkał Emilian Kamiński:

Nasi Partnerzy polecają