Wakacyjna Trasa Dwójki w Stężycy. Na scenie gwiazdy światowego formatu. Ida Nowakowska zadała szyku!

2022-08-08 10:05

7 sierpnia 2022 roku Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała do Stężycy. Na koncercie "Hity wszech czasów" bawiły się tłumy. Imprezę, na której wystąpili tacy artyści jak Oceana, Boys czy Czerwone Gitary, poprowadzili Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. Organizatorzy przygotowali również wyjątkowe niespodzianki!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 trwa w najlepsze. Koncerty odbywają się pod hasłem "Lato, muzyka, zabawa". Nie brakuje największych przebojów ostatnich lat, hitów disco polo oraz muzyki romskiej.

7 sierpnia 2022 roku w Stężycy odbył się kolejny koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Wydarzeniu przyświecało hasło "Hity wszech czasów". Na koncercie pojawiły się takie gwiazdy jak Kombi, Boys, Czerwone Gitary, Top Girls, Maja Hyży, Ottawan czy Oceana. O rozgrzanie publiczności dbali prowadzący - Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. 

Największą gwiazdą wydarzenia była Oceana, niemiecka wokalistka, wykonawczyni takich hitów jak "Endless Summer" czy "Cry Cry". W Stężycy pojawił się również francuski zespół Ottawan, który istnieje od końca lat 70. XX wieku. Występy gwiazd światowego formatu oraz topowych polskich wykonawców zainteresowały publiczność - na koncert w Stężycy w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 przybyły prawdziwe tłumy! 

Koncert poprowadzili Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. Jak zawsze zadbali o świetną atmosferę, a kreacja prezenterki TVP robiła ogromne wrażenie - elegancki kombinezon świetnie pasował do letniego koncertu i podkreślał jej sylwetkę. 

Na koncercie w Stężycy w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki nie zabrakło także dodatkowych emocji. TVP zadbało o bonusowe atrakcje - nieopodal sceny co chwilę unosiły się duże bańki mydlane, nie zabrakło również konfetti!

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała zabawa na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Stężycy!

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?
Izabela Trojanowska upadła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jej się stało?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki