Warsaw Shore. Mała Ania żyje na krawędzi. Jej selfie w aucie grożą śmiercią

2015-09-17 15:35

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy. Mała Ania bardzo się zmieniła od pierwszego odcinka pierwszej edycji show. Zainwestowała w swój wizerunek - zmieniła kolor włosów, powiększyła usta, regularnie chodzi do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Jednak nie zmieniła swojego podejścia do życia! Dalej żyje na krawędzi!

Mała Ania z Warsaw Shore jest królową selfie! - Ona sobie z 18 godzin na dobę robi selfie - opowiedziała Magda. - Ja się ocieram o śmierć, ale to silniejsze ode mnie! Jak jadę autem to tutaj papieros, tutaj telefon, a tutaj kierownica i wiem, że nie powinnam, ale to silniejsze ode mnie.

Gratulujemy Małej, że jeszcze nie spowodowała wypadku drogowego. Mamy nadzieję, że nikt nie ucierpi z powodu jej uzależnienia od selfie.

Przypominamy, że aktualnie leci druga część Warsaw Shore. Imprezy trwają w najlepsze, a mała Ania zaprzyjaźniła się z Magdą, z którą prowadzi bloga. Już wkróce dowiemy się, dlaczego program opuścił Paweł.

Zobacz: Warsaw Shore 3, odc. 15. Wojtek sam sobie ogolił głowę! Ale dowcip...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE