Małgorzata Ostrowska-Królikowska

i

Autor: AKPA Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Wdowa po Królikowskim pokazała piękne zdjęcie. Apeluje o wsparcie

2020-03-19 14:30

Śmierć Pawła Królikowskiego (†58 l.) odmieniła życie całej jego rodziny. Aktor odszedł tak nagle, zostawiając po sobie pustkę i smutek. Cały klan Królikowskich musi nauczyć się żyć na nowo. Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej (56 l.) pomaga czas spędzany z wnukiem, który właśnie skończył pół roku.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego nie był zwykłą uroczystością, a świadectwem ogromnej miłości, jaką darzyli go jego bliscy. Wzruszające słowa, jakie padły nad trumną aktora, wycisnęły łzy z oczu.

Tak rodzina pożegnała Pawła Królikowskiego [ZDJĘCIA Z POGRZEBU]

Królikowski zdążył jeszcze poznać swojego pierwszego wnuka, Józefa, który jest synem 28-letniego Janka Królikowskiego oraz 26-letniej Joanny Jarmołowicz. Chłopiec przyszedł na świat dokładnie pół roku temu, gdy jego dziadek zmagał się już z trudnościami zdrowotnymi.

Klan Królikowskich wspiera się jednak na każdym kroku. Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na Instagramie piękne zdjęcie z wnukiem, który dodatkowo 19 marca obchodzi imieniny. Aktorka napisała, by za wstawiennictwem jego patrona - świętego Józefa - prosić o wsparcie dla rodzin i... ojców.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

- 19.03 to święto św.Józefa patrona rodzin ,ludzi pracy i co ciekawe internetu.Polecajmy mu nasze sprawy. Niech umacnia nasze rodziny i wspiera ojców w troskliwym wychowywaniu dzieci na pracowitych ludzi o dobrym sercu - czytamy.

Nasi Partnerzy polecają