Wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

i

Autor: ART SERVICE Wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Panna młoda w skromnej sukni. Wśród weselników znani goście ZDJĘCIA

2021-08-21 23:11

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak odbył się w sobotę 21 sierpnia kościele świętej Anny w Krakowie. Na uroczystość zaślubin zaproszonych zostało ponad 200 osób, w tym znani z ekranów TVN dziennikarze i aktorzy. Po ślubie para młoda i goście udali się na wesele. Mamy zdjęcia! Zobacz je koniecznie.

Anna Cieślak i Edward Miszczak już po ślubie. Zakochana para pobrała się i ślubowała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską do końca swych dni w  jednym z krakowskich kościołów RELACJA Z UROCZYSTOŚCI - KLIKJNI I SPRAWDŹ. Świątynia była szczelnie obstawiona ochroną, która pilnowała by do wnętrza mogli wejść tylko zaproszeni przez młodą parę goście. Wśród zaproszonych na uroczystość osób, a było ich 200, znaleźli się m.in.: Mariusz Walter założyciel TVN, Krzysztof Materna, Małgorzata Socha, a także dziennikarskie gwiazdy stacji TVN: Piotr Kraśko, Monika Olejnik i Ewa Drzyzga. Edward Miszczak i Anna Cieślak na ślub przyjechali luksusowym mercedesem.

Aktorka wyglądała bardzo elegancko i kobieco w skromnej sukni ślubnej. Uroku pannie młodej dodały białe kwiaty wplecione we włosy. Anna Cieślak wyglądała jak milion dolarów!

Wesele Miszczaka i Cieślak. Huczne wesele w eleganckiej restauracji

Po uroczystości w kościele para młoda wraz z gośćmi: bliskimi, przyjaciółmi i znajomymi udała się na huczne wesele w restauracji z hotelem na krakowskim Kazimierzu. Tam młodzi przemawiali do  zebranych. Widać było, że są bardzo szczęśliwi, a uśmiech nie schodził im z twarzy. Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego. 

WYJĄTKOWE ZDJĘCIA Z WESELA ANNY CIEŚLAK I EDWARDA MISZCZAKA W GALERII PONIŻEJ:

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak
Nasi Partnerzy polecają