Prezenterzy Dzień dobry TVN

i

Autor: AKPA / Kurnikowski

Zaskoczeni?

Wiadomo, kto zastąpi zwolnionych prezenterów "Dzień dobry TVN"! Takich nazwisk nikt się nie spodziewał

2023-06-27 11:47

Pod koniec ubiegłego tygodnia dowiedzieliśmy się, że największe gwiazdy "Dzień dobry TVN" tracą pracę. Na długiej liście znalazły się takie nazwiska jak: Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme. Wiadomo już, kto ich zastąpi podczas wakacyjnych odcinków śniadaniówki.

Wiadomość o zwolnieniu prowadzących popularnej śniadaniówki wstrząsnęła nie tylko widzami, ale i nimi samymi. Nikt nie przeczuwał, że na chwilę przed wakacjami dojdzie do takich roszad. "Kończymy kolejny sezon "Dzień Dobry TVN". Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem. Anno, Andrzeju, Małgosiu, to dzięki Wam widzowie rozpoczynali poranki z energią i uśmiechem" - mogliśmy przeczytać w specjalnym oświadczeniu. W dalszej części przekazano, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak także żegnają się z programem. Dla nich przygotowano jednak nowe formaty

Wiadomo, kto zastąpi zwolnionych prezenterów "Dzień dobry TVN"! Takich nazwisk nikt się nie spodziewał

Plejada opublikowała listę gwiazd, które pojawią się w wakacyjnych wydaniach "Dzień dobry TVN". Są na niej: Anna Senkara, Gabi Drzewiecka, Ewa Drzyzga, Mateusz HładkiKrzysztof Skórzyński oraz Robert Stockinger. Szczególnie zaskakuje nazwisko pierwszej z gwiazd. Do tej pory dziennikarka spełniała się bowiem jako korespondentka z Wielkiej Brytanii. 

Jesteście ciekawi, jak wypadną?

Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?
Sonda
Czy decyzja o zwolnieniach tych konkretnych osób z "Dzień dobry TVN" była słuszna?
Listen on Spreaker.