Wielka radość Kasi Warnke: pozbyła się dziecka i odzyskała salon!

i

Autor: akpa Wielka radość Kasi Warnke: pozbyła się dziecka i odzyskała salon!

Wielka radość Kasi Warnke: dziecko wyszło z domu, a ona odzyskała salon

2022-04-05 12:02

Kasia Warnke (45 l.) w końcu może odetchnąć pełną piersią. Aktorka ogłosiła, że jej córeczka Helenka (2 l.) wróciła do żłobka. Dzięki temu żona Piotra Stramowskiego (35 l.) może cieszyć się gorącą kawą i porządkiem w domu.

Katarzyna Warnke dość późno została mamą. Ma to swoje plusy i minusy. Aktorka nie bała się mówić, że z racji wieku trudniej jest jej się zregenerować po nieprzespanej nocy. Do tego, musiała całkowicie zmienić swoje życie. W końcu priorytetem stały się potrzeby córeczki i organizacja dnia przez pryzmat opieki nad nią. Dla takiej indywidualistki jak Kasia musiało to być spore wyzwanie. Nie ukrywała jednak, że Helenka jest spełnieniem jej marzeń.

Obecność małego człowieka w życiu Kasi i jej męża Piotra, to akceptacja ogromnej liczby zabawek i przedmiotów rozsianych po całym domu. Najwyraźniej aktorka miała już tego trochę dosyć, bo właśnie ogłosiła na Instagramie, że odzyskała w końcu swój salon!

Wszystko dzięki temu, że jej córka wróciła właśnie do żłobka, a Warnke ma czas tylko dla siebie i nieskazitelny porządek w mieszkaniu:

Wiosna jednak wygrywa, ziemia oddycha. Mimo wszystko i właśnie dlatego, życzę Wam miłego dnia🤗Niby salon, jak zwykle, a wcale nie... Jest to salon niezwykły, bo odzyskany. Dziecko wróciło do żłobka‼️ Ono kwitnie, my kwitniemy❤️ - napisała na Instagramie.

Jedna z fanek z zazdrością napisała: "Salon bez śladów dziecka - moja dzika fantazja 🤪". Na co aktorka szybko napisała jaki ma na to patent:

"Po prostu codziennie się schylasz, schylasz, sięgasz, składasz, odnosisz, przecierasz i masz😂💁🏼‍♀️."

Sonda
Lubisz Kasię Warnke?
Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Katarzyna Warnke NAGO. Pokaz Zienia, Instagram, Kobiety Mafii.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE