Wielka radość w domu Moniki Richardson. Rodzina się powiększyła, a ona wyznaje: jestem zakochana

2022-08-17 10:30

Monika Richardson (50 l.) jest zakochana. Dziennikarka opublikowała w sieci urocze nagranie, na którym przestawiła swoją nową miłość. W domu byłej gwiazdy TVP i jej partnera zamieszkała piękna spanielka Fibi.

Wielka radość w domu Moniki Richardson

i

Autor: AKPA/Baranowski Michał

Monika Richardson jest znaną dziennikarką i osobowością telewizyjną. Prywatnie kobieta jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Konradem Wojterkowskim oraz matką Zosi (17 l.) i Tomasza (20 l.). Niedawno rodzina Richardson się powiększyła. Na jej profilu instagramowym pojawiło się urocze nagranie, na którym zaprezentowała nowego domownika. Od uroczego malucha trudno jest oderwać oczy. Nic dziewnego, że Monika zakochała się w czarnej spanielce.

Szczęście ma na imię Fibi❤️❤️❤️.#czarna#suczka#spanielka#jestemzakochana

Urocza czarna spanielka zamieszkała w domu Moniki Richardson i dołączyła do jej ukochanej pupilki, Bolończyka, Jumbie. Suczka w ubiegłym roku przysporzyła dziennikarce wielu zmartwień. Konieczne były zastrzyki i wizyty u weterynarza. Dziennikarka bardzo się martwiła, bowiem piesek liczy już ponad 10 lat. Teraz Jumbie będzie miała towarzystwo do zabawy i z pewnością dogada się z uroczą Fibi. Obejrzyjcie nagranie!

Monika Richardson za nic ma przepisy ruchu drogowego
Sonda
Lubisz Monikę Richardson?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki