Wielka radość w domu Rafała Brzozowskiego

i

Autor: AKPA/Gałązka, Instagram/@rafal_brzozowski_official

Wielka radość w domu Rafała Brzozowskiego! Internauci składają gratulacje

2022-07-10 11:26

Rafał Brzozowski (41 l.) podzielił się z internautami szczęśliwą nowiną. Mężczyzna kilka dni temu został wujkiem! Na zdjęciu, które opublikował na swoim profilu na Instagramie widzimy go z noworodkiem na rękach. Bratanica Brzozowskiego dostała bardzo nietypowe imię.

Rafał Brzozowski to wokalista i prezenter telewizyjny, który od 2017 roku związany jest z Telewizją Polską. W ciągu lat swojej kariery telewizyjnej prowadził widowiska muzyczne i koncerty organizowane przez TVP, a także programy rozrywkowe takie jak "Jaka to melodia", "Koło fortuny" czy "The Voice Senior". Rafał Brzozowski cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Jest również aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Ostatnio Brzozowski pochwalił się, że właśnie został wujkiem! Szczęśliwy gwiazdor opublikował zdjęcie z noworodkiem na rękach.

- Kilka dni temu zostałem wujkiem. Mój brat Paweł z żoną powitał na świecie pierwsze dziecko. Miałem szansę wreszcie zobaczyć i potrzymać maluszka. Nasza dziewczynka skradła serca całej rodziny, w tym i moje. Chyba będę bratanicę mocno rozpieszczał zwłaszcza, że ma słodkie i oryginalne imię Delicja. Od czego są wujkowie! Radość wielka. Spokojnego weekendu, Kochani - napisał.

Internauci zalali sekcję komentarzy gratulacjami i życzeniami zdrowia dla maleńkiej Delicji. Pojawiły się również głosy, że imię, które wybrali rodzice dziewczynki, może przysporzyć jej w przyszłości wielu problemów.

"Śliczna ale, że też nie ma normalnych imion już na tym świecie..."

"Jak można tak nazwać dziecko, tragedia. Później dzieci będę dokuczały".

A jakie jest Wasze zdanie? Nadalibyście dziecku tak nietypowe imię?

Szybkie Pytania z Rafałem Brzozowskim

Zobacz w naszej galerii, jak mieszka Rafał Brzozowski!

Sonda
Czy Delicja to dobre imię dla dziewczynki?