Wielka radość w domu Roberta Janowskiego. Internauci składają gratulacje

2022-06-23 10:59
Wielka radość w domu Roberta Janowskiego
Autor: AKPA/Kurnikowski

Robert Janowski (61 l.), prezenter znany z programu "Jaka to melodia?", ma powody do radości. Jego jedyny syn, Makary (34 l.), właśnie się ożenił! Zdjęciami z ceremonii pochwaliła się była żona Janowskiego i matka pana młodego, Katarzyna Kalicińska-Goczał. Zobaczcie, jak wyglądali nowożeńcy!

Robert Janowski to piosenkarz, kompozytor, aktor oraz prezenter telewizyjny i radiowy. Mężczyzna przez 21 lat prowadził teleturniej "Jaka to melodia?". Z programem rozstał się w 2018 roku. To jednak nie wszystko, czym się zajmował. Janowski był także dziennikarzem Radia Pogoda i prowadzącym teleturnieju "Gra muzyka". W 2021 roku nawiązał współpracę z Polsatem i zwyciężył w 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Robert Janowski był żonaty z Katarzyną Kalicińską-Goczał. Owocem ich miłości jest syn, Makary (34 l.). Z małżeństwa z Katarzyną Dańską ma dwie córki: Anielę (24 l.) i Tolę (22 l.). Jego obecną żoną jest Monika Głodek.

Kilka dni temu syn Janowskiego wziął drugi ślub! Mężczyzna pierwszy raz stanął na ślubnym kobiercu w 2010, a wybranką jego serca była Monika Borzym. Niestety, ich relacja nie przetrwała próby czasu. Obecną żoną Makarego Janowskiego jest Monika Poros. Ceremonia miała miejsce 18 czerwca 2022 roku. Zdjęciami ze ślubu pochwaliła się w mediach społecznościowych Katarzyna Kalicińska-Goczał, matka Makarego oraz była żona Janowskiego.

- Dzisiaj w obecności najbliższych sobie ludzi @martynaporos i @tojamakary powiedzieli TAK🥂❤️💞👰🏼‍♀️🤵‍♂️ 100 lat Młodej Parze 🥂🥂 Znacie jakieś nowe kawały o teściowej?🤪 #ślub #wesele #love - napisała.

Młoda para wyglądała olśniewająco. W komentarzach pod zdjęciem posypały się gratulacje od internautów. Jak możemy przeczytać:

"Szczęścia cudnej młodej parze i nieustannie pięknej młodej mamie pana młodego",

"Pięknie ❤️❤️❤️ gratulacje!",

"Cudni❤️❤️❤️❤️ miłości i przyjaźni na całe życie".

Wielki powrót Roberta Janowskiego do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Sonda
Czy tęsknisz za Janowskim w programie "Jaka to melodia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE