Wielkanoc z Karpielem-Bułecką

i

Autor: Materiały prasowe

Wielkanoc z TVP HD

Sebastian Karpiel-Bułecka w święta wyskoczy Ci z lodówki!

2023-04-08 5:29

Święta Wielkanocne to czas radości, spotkań z rodziną, ale też odpoczynku. Warto również postawić na relaks z TVP HD i spędzić ten czas z Sebastianem Karpielem-Bułecką (47 l.). Razem z artystą odkryjemy „Magiczne Podhale” i wrócimy do wspomnień z dzieciństwa górala w programie „Tamte lata, tamte dni”.

Niedziela Wielkanocna widzom TVP HD upłynie pod znakiem spotkań z  Sebastianem Karpielem-Bułecką. W Pierwszy Dzień Świąt zobaczymy aż dwa wyjątkowe odcinki jego programu „Magiczne Podhale”, o 11:50 lider zespołu Zakopower, architekt z wykształcenia, góral z krwi i kości odkryje przed nami ciekawostki unikatowej Willi Koliba, a o 15.35 zabierze nas pod słynną Wielką Krokiew, by podzielić się anegdotami związanymi ze stuletnią skocznią. W przerywniku twórca hitu „Boso” o godz. 15.00 będzie gościem Marty Perchuć-Burzyńskiej w programie „Tamte lata, tamte dni”. Wokalista opowie dziennikarce o swoim dzieciństwie, poczuciu wolności i wieloletniej pasji do muzykowania.

Gdzie Karpiel-Bułecka chadzał na randki?

Sebastian Karpiel-Bułecka od kilku lat jest szczęśliwym mężem Pauliny Krupińskiej. Nam natomiast artysta wychowany na Podhalu zdradził, gdzie w okolicach Zakopanego warto iść na randkę. - Nie da się wymienić jednego magicznego miejsca, bo jest ich wiele… Dawno na randki nie chodziłem. Sporo się pozmieniało od czasu mojej młodości, ale jakbym miał znowu wybrać się gdzieś z ukochaną, to najchętniej poszedłbym po prostu w góry. Nie ma bardziej romantycznego i piękniejszego miejsca niż górskie krajobrazy. Bywało, że swego czasu Paulinę zabierałem na długie piesze górskie wędrówki. Chodziliśmy dużo po górach w zimie i w lecie - wspomina w rozmowie z „Super Expressem Sebastian.

„Magiczne Podhale”, niedz., 9 kwietnia: 11.50 - Willa Koliba i 15.35 Wielka Krokiew

„Tamte lata, tamte dni”, niedz., 9 kwietnia, 15.00

Sebastian Karpiel-Bułecka: W rozliczeniu za projekt domu kolega zrobił mi skrzypce
Sonda
Sebastian Karpiel-Bułecka. Lubisz jego muzykę?
Nasi Partnerzy polecają