Kasia Cichopek odchudza dłonie przed ślubem

i

Autor: Akpa Kasia Cichopek odchudza dłonie przed ślubem

Romantycznie?

Wiemy, co Cichopek i Kurzajewski robią sami w domu, gdy nikt nie patrzy. Nagranie trafiło do sieci

2023-02-07 13:45

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (50 l.) mają się świetnie, o czym świadczą ich liczne wspólne zdjęcia w mediach. Teraz para prowadzących program "Pytanie na śniadanie" w TVP, a także para w życiu prywatnym, jest na ustach wszystkich z powodu nagrania, które trafiło do sieci. Dzięki niemu wiemy, co Cichopek i Kurzajewski robią sami w domu, gdy nikt nie patrzy. Musicie to zobaczyć.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są ostatnio jedną z najgorętszych par w polskim show biznesie. Nie ma dnia, by o ich życiu prywatnym i zawodowym nie rozpisywały się media. Para prowadząca program "Pytanie na śniadanie" w TVP jest również w związku w życiu prywatnym, a doniesienia na ich temat elektryzują opinię publiczną. Z pewnością tym razem będzie tak samo, kiedy ludzie zobaczą, co Cichopek i Kurzajewski robią sami w domu, gdy nikt nie patrzy. Nagranie pojawiło się w sieci, a fani mają bardzo mieszane uczucia. Jedni uważają, że to bardzo urocze i romantyczne, a inni dopatrzyli się rzeczy, do których można się przyczepić. Złośliwych komentarzy również nie brakuje. Co tak zaciekawiło odbiorców pary? Musicie to zobaczyć i sami ocenić. Poniżej szczegóły.

Wydało się, co Cichopek i Kurzajewski robią sami w domu, gdy nikt nie patrzy. Nagranie trafiło do sieci

Cichopek i Kurzajewski wzbudzają sensację wszędzie tam, gdzie się pojawią. Nie inaczej stało się w przypadku filmiku, który trafił do sieci. Na Instagramie możemy zobaczyć, co para robi, gdy jest sama w domu i nie są w nią skierowane oczy fanów czy kamer.

"Smacznego", napisali Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pod nagraniem. Na wideo widzimy, jak para... wspólnie gotuje! Przygotowują grzanki z pomidorkami i serem, nie zabrakło oliwy oraz czosnku. Co prawda nie podali konkretnego przepisu, ale na filmiku możemy zobaczyć krok po kroku, jak stworzyć takie cudo. Cichopek i Kurzajewski dają fanom do zrozumienia, że mimo dużej popularności są jak "każda normalna para", której zdarza się wspólnie gotować.

W komentarzach mieszane uczucia. Zdecydowana większość wspiera zakochanych i dziękuje im za to nagranie. Piszą nawet, że wypróbują przepis, bo wygląda przepysznie. Pojawiły się jednak złośliwe przytyki, jakoby Cichopek i Kurzajewski przesadnie dzielili się w mediach życiem prywatnym. Krytyka dotknęła też samo danie, które według niektórych jest "zbyt tłuste".

A Wy, co myślicie? Zobaczcie i oceńcie sami.

Zobacz również galerię zdjęć: Maciej Kurzajweski i Katarzyna Cichopek - romantycznie!

Sonda
Cichopek i Kurzajewski pasują do siebie?
Historia miłości Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Mela Koteluk i Marcin Meller rozmawiają o wpływie muzyki na mózg, lęku przed śmiercią i sztucznej inteligencji.

MELLINA - talk show, jakiego jeszcze nie było. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.