Wiemy, gdzie Mlynkova spędziła święta!

2015-12-26 13:35

Halina Mlynkova od wielu lat dzieli życie pomiędzy Polskę a Czechy. Podczas tegorocznych świąt będzie podobnie. Wokalistka Boże Narodzenie spędzi w Pradze, a sylwestra na scenie we Wrocławiu. To właśnie podczas świąt będzie miała okazję spędzić trochę więcej czasu ze swoim mężem Leszkiem oraz zapomnieć o obowiązkach. Jej syn Piotr, nie może się już doczekać tego magicznego okresu.

- Zapowiadają się bardzo rodzinne święta. To ważny okres, by w codziennej bieganinie zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tym, co tak naprawdę jest ważne. Z każdym rokiem coraz bardziej doceniam czas spędzony z rodziną. Dla mnie najważniejszym elementem świąt jest wspólna kolacja i mój syn ma tak samo. Mniej interesują nas prezenty. Ja w wieku Piotrka najbardziej czekałam na rozpakowywanie prezentów, a on powiedział mi ostatnio, że nie może się doczekać, kiedy wszyscy razem usiądziemy przy jednym stole i zjemy wspólny posiłek - czytamy w "Życiu na gorąco". To będą pierwsze święta Bożego Narodzenia dla Haliny i jej męża jako małżonków, pobrali się bowiem w walentynki tego roku. Wigilię spędzą z dziećmi i wnukiem Leszka oraz synem piosenkarki. Do wieczerzy zasiądą w domu Wronki - Wigilię spędzamy w Pradze. Przyjeżdża moja mama oraz dzieci Leszka. Będzie tak rodzinnie, jak powinno być - cieszy się artystka.

Zobacz: Halina Mlynkova dementuje: Nie rozstałam się z mężem!

ZOBACZ: Sylwester z Dwójką 2015/2016 we Wrocławiu: kto wystąpi? Zobacz zapowiedź [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE