Wiemy, jak Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska spędzą Boże Narodzenie! To będą ich pierwsze wspólne święta

i

Autor: AKPA/Baranowski Michał Wiemy, jak Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska spędzą Boże Narodzenie! To będą ich pierwsze wspólne święta

Co planują?

Wiemy, jak Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska spędzą Boże Narodzenie! To będą ich pierwsze wspólne święta

2022-12-16 13:20

Święta już za pasem - dla Pauliny Koziejowskiej (40 l.) i Macieja Orłosia (62 l.) będzie to pierwsze wspólne Boże Narodzenie. Jak zamierzają je spędzić? Mają już pewne plany. Partnerka Macieja Orłosia przewiduje, że wspólne aktywności dobrze wpłyną na ich relację. "Nie mogę się doczekać" - dodaje.

Boże Narodzenie nadchodzi wielkimi krokami. Dla Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej będą to pierwsze wspólne święta. Para przez długi czas stroniła od udzielania komentarzy mediom oraz pokazywania się publicznie. W końcu jednak potwierdzili związek - od tego czasu chętnie opowiadają o swojej relacji. Są oni idealnym przykładem na to, że wiek to tylko liczba - choć partnerka Orłosia jest od niego młodsza o ponad 20 lat, świetnie się dogadują! 

Paulina Koziejowska przygotowuje się już do pierwszych wspólnych świąt z ukochanym. W rozmowie z reporterką serwisu cozatydzien.tvn.pl wyjawiła, co ona i Maciej Orłoś planują na Boże Narodzenie. Liczy na to, że wspólne przygotowania do świąt jeszcze bardziej zbliżą ich do siebie.

Jak Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś spędzą pierwsze wspólne święta? Wiemy, co planują

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś zamierzają wspólnie celebrować ten szczególny czas. Zaczynają przygotowywać się do Bożego Narodzenia, o czym dziennikarka opowiedziała w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl. 

- To będą nasze pierwsze wspólne święta. Spędzimy je oczywiście razem i rodzinnie. Właśnie trwają przygotowania harmonogramu - opowiadała. - W domu tworzymy już świąteczny klimat. Na razie pojawiły się u nas małe choineczki, lampki, gwiazda betlejemska. Niebawem przyjdzie czas na dużą choinkę, no i pojawi się zapach pierniczków. Plan jest taki, że będziemy piec je razem. Nie mogę się doczekać tego wszystkiego, bo takie świąteczne domowe tematy bardzo zbliżają.

Co z prezentami? Niektóre gwiazdy, jak Michał Wiśniewski, nie kultywują tej tradycji, a pod ich choinką znaleźć można jedynie symboliczne podarki. Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś mają jednak inne zdanie - w ich domu nie zabraknie prezentów. 

Uważam, że też są bardzo ważne, bo świadczą o tym, czy jesteśmy uważni względem siebie, czy wsłuchujemy się w swoje potrzeby i czy znaleźliśmy czas dla tej drugiej osoby, żeby sprawić jej przyjemność. I obydwoje jesteśmy w tym mistrzami. Ja mam co prawda łatwiejsze zadanie, bo Maciej jest minimalistą i nie gromadzi ubrań. Wiec tu mam pole do popisu - opowiadała serwisowi Paulina Koziejowska. 

Razem z Maciejem Orłosiem planują także sylwestra, choć nie mają jeszcze pewności, czy zamierzają hucznie wejść w 2023 rok. 

Sylwestrowych propozycji kilka się pojawiło, ale nie wiem, czy nie mamy tak naprawdę ochoty zaszyć się razem w domu i w domowym klimacie ciepło powitać ten nowy rok, z którym wiążemy wiele dobrych myśli - wyjawiła.

Sonda
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś pasują do siebie?