"Dziadek" Orłoś zostanie ojcem? Paulina Koziejowska marzy o dziecku

2022-05-28 19:25
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska będą rodzicami?
Autor: AKPA/Gałązka Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska będą rodzicami?

Niedawno Maciej Orłoś (62 l.) po raz pierwszy publicznie powiedział o swoim związku z Pauliną Koziejowską (40 l.). Teraz tygodnik "Na żywo" donosi, że nowa partnerka marzy o dziecku z Orłosiem! Czy prezenter niebawem zostanie tatą?

Maciej Orłoś to ceniony prezenter, a prywatnie - szczęśliwy partner Pauliny Koziejowskiej. Przez długi czas ukrywali swój związek, ostatecznie jednak postanowili ujawnić, co ich łączy. Mimo dużej różnicy wieku Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska tworzą szczęśliwą parę i nie przejmują się krytycznymi komentarzami. Podchodzą do nich ze sporym dystansem - składając ukochanej życzenia urodzinowe, Orłoś publicznie napisał, że "i tak niektórzy myślą, że jestem twoim dziadkiem". W rozmowie z "Super Expressem" Paulina Koziejowska odniosła się do jego komentarza i opowiedziała o tym, jak spędzili jej 40. urodziny.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska będą rodzicami?

Wygląda na to, że związek z Koziejowską służy Orłosiowi, który ma na swoim koncie trzy nieudane małżeństwa. Jak mówiła jego obecna partnerka, znajomi prezentera zauważają, iż wygląda on młodziej niż dekadę temu. Czy następnym krokiem w ich relacji jest rodzicielstwo? Wydaje się, że jest to prawdopodobne...

Zobacz również: Firmy zrywają współpracę z Maciejem Orłosiem. Dziennikarz grzmi: "Manipulacja"

"Na Żywo" donosi, że 40-letnia Paulina Koziejowska chciałaby zostać mamą. Co na to Maciej Orłoś, który wychował już czworo - dziś dorosłych - dzieci? Według tygodnika prezenter ma nie być zachwycony pomysłem partnerki. Na przykładzie innych gwiazd wiadomo jednak, że późne rodzicielstwo również ma swoje zalety!

Czy Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska zostaną rodzicami? Na komentarz ze strony pary prawdopodobnie przyjdzie nam nieco poczekać, gdyż zakochani raczej nie chcą ujawniać mediom zbyt wielu szczegółów dotyczących swojej relacji. Czas pokaże, czy marzenie kobiety, o którym poinformował tygodnik, stanie się rzeczywistością!  

Doda ostro o Radku Majdanie i jego małżeństwie
Sonda
Czy Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś pasują do siebie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE