Maciej Orłoś

i

Autor: Akpa Maciej Orłoś

Maciej Orłoś w "Tańcu z gwiazdami"?! Wiemy jaką kwotę mu zaproponowano. Szczęki opadają

2022-04-28 15:42

Maciej Orłoś (62 l.) znowu jest na topie. Po tym jak światło dzienne ujrzała informacja, że dziennikarz rozstał się z żoną i związał z Pauliną Koziejowską (39 l.), stacja Polsat postanowiła zaprosić go do udziału w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Wiemy jaką kwotę mu zaproponowano. Szczęki opadają.

Maciej Orłoś w 2016 roku odszedł z "Teleexpressu". Dziennikarz pożegnał się z widzami i od tamtej pory nie jest widywany w telewizji. Skupił się na swoim kanale na YouTube i prowadzeniu szkoleń z wystąpień publicznych, które ma w całej Polsce. Teraz kiedy zaczął spotykać się z koleżanką po fachu, Pauliną Koziejowską, stacje telewizyjne znowu zaczęły się nim interesować. Jak dowiedział się "Super Express" gwiazdor właśnie dostał propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami". Okazuje się, że stawka, którą go kuszą jest naprawdę wysoka. Mało kto, by zrezygnował z takich pieniędzy. 

- Zaproponowali Maćkowi 13 tys. zł za odcinek - mówi nam jego przyjaciółka.

Jak udało nam się ustalić, Orłoś jeszcze nie podjął decyzji. 

- Cały czas się zastanawia. Średnio jest to dla niego opłacalne, bowiem ma dużo innych zobowiązań, z których musiałaby zrezygnować - dodaje nasza rozmówczyni.

ZOBACZ: Są kolejne nagrania Cichopek?! Detektyw Rutkowski ujawnia i oferuje pomoc

To nie pierwszy raz, kiedy telewizja kusi dziennikarza. Propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami" Orłoś otrzymywał już parokrotnie. Jednak za każdym razem odmawiał. W jednym z wywiadów zdradził dlaczego. 

- Proponowano mi udział w "Tańcu z gwiazdami" i to nie raz, ale to nie dla mnie. Nie ma chyba takich pieniędzy, które by mnie do tego przekonały - powiedział trzy lata temu w rozmowie z portalem plejada.pl.

Czy tym razem zmieni zdanie? 

Sonda
Chcesz zobaczyć Macieja Orłosia, jak pląsa na parkiecie "Tańca z gwiazdami"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE