Maciej Orłoś przyłapany z młodą ukochaną. Czy naprawdę są szczęśliwi? [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-03-18 5:15

Głębokie spojrzenia w oczy, czułe objęcia i bezgraniczna namiętność. Teraz już nie ma wątpliwości, że Maciej Orłoś (62 l.) znowu jest zakochany. Dziennikarz odnalazł szczęście u boku koleżanki z branży, Pauliny Koziejowskiej (39 l.). – Jesteśmy bardzo szczęśliwi – mówi „Super Expressowi” dziennikarka. Zobaczcie

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś na romantycznym spacerze

i

Autor: Sebastian Wielechowski Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś na romantycznym spacerze

W lutym jako pierwsi poinformowaliśmy o tym, że Maciej Orłoś rozwodzi się z Joanną Twardowską-Orłoś. Niewiele później w mediach pojawiła się informacja, że dziennikarz jest w nowym związku z młodszą od siebie o 23 lata Paulinią Koziejowską, dla której stracił głowę chwilę po rozstaniu z żoną. Były gwiazdor TVP nie komentował nowego związku. Co więcej, starał się jak najdłużej ukryć nową miłość w tajemnicy. Jednak gdy jest się osobą medialną, prędzej czy później wszystko wychodzi na jaw. W szczególności kiedy jest piękna pogoda i ma się ochotę na romantyczny spacer we dwoje.

Ostatnio spotkaliśmy Maćka i Paulinę w pobliżu starego miasta w Warszawie. Zachowywali się jak para zakochanych w sobie nastolatków. Trzymali się za ręce i co chwilę przytulali. Zapytany przez nas gwiazdor telewizji już się nie wykręcał.

Sonda
Czy Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś pasują do siebie?

– Tak, to prawda, jesteśmy razem – przyznał.

ZOBACZ: Katarzyna Cichopek uciekła z planu "M jak miłość". Tak sobie radzi bez Hakiela

Nieco więcej zdradziła nam jego piękna wybranka.

– Staraliśmy się ukryć nasz związek tak długo, jak to tylko możliwe, ale – jak widać – w świecie show-biznesu nie jest to łatwe. Chcieliśmy jak najdłużej cieszyć się sobą bez afiszowania się naszą miłością w mediach. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że jesteśmy bardzo szczęśliwi – wyznała „Super Expressowi”.

Więcej para nie chciała zdradzić. Może nie chcą zapeszać... „Super Express” życzy zakochanym wiecznego szczęścia.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!