Urbańska zagra Villas

i

Autor: AKPA; Tomasz Radzik / Super Express Urbańska zagra Villas

Wiemy, kto zagra Violettę Villas! To znana aktorka musicalowa, będziecie w szoku!

2022-07-04 5:21

Nareszcie! Prace nad filmem o Violetcie Villas (†72 l.) ruszyły pełną parą i zaraz po wakacjach ekipa wejdzie na plan. Według naszych ustaleń synowi diwy Krzysztofowi Gospodarkowi (66 l.) marzy się, by główną rolę zagrała aktorka musicalowa. Wszystko wskazuje na to, że to Natasza Urbańska (45 l.). Nie ma lepszej w Polsce osoby, która potrafi połączyć grę i śpiew. Tym bardziej że ma już w repertuarze utwory Villas.

Informacje o filmie przedstawiającym życie wielkiej piosenkarki pojawiły się już w 2016 r. W pewnym momencie wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Niestety, prace nagle przerwano. – Producent, który otrzymał dofinansowanie na realizację projektu, nagle przestał przestrzegać terminów. Od dłuższego czasu nic się nie działo. Zmuszony jestem poszukać nowego producenta, a to z pewnością potrwa – mówił nam Krzysztof Gospodarek w 2020 r.

Zobacz: Walewska ujawnia, dlaczego Violetta Villas nie zrobiła kariery w operze. "Chodziła na skróty"

Na szczęście udało się zaleźć nowego producenta, a rodzina zaangażowała się w napisanie scenariusza. To pozwoliło reżyserce Karolinie Bielawskiej na rozpoczęcie prac. Film „Violetta i dzięcioł” będzie opowiadał o trudnej relacji diwy z synem – przez lata nazywanego przez nią „dzięciołem”. To właśnie z jego perspektywy zostanie opowiedziana filmowa historia.

Największą tajemnicą pozostaje odtwórczyni głównej roli – w stawce były nazwiska znanych aktorek- Katarzyna Figura, Margaret, Michalina Olszańska, ale ostatecznie zdecydowano się na aktorkę musicalową. Według naszej wiedzy mowa tu o Nataszy Urbańskiej. – Ona jest ogromną fanką talentu Villas. W swojej karierze miała już okazję zmierzyć się z jej repertuarem. Poradzi sobie z tym świetnie – zdradza nasz informator.

Ostateczna lista całej obsady pojawi się pod koniec wakacji.

Zobacz: Skromny grób Violetty Villas w 10. rocznicę jej śmierci. Kto pamiętał o gwieździe? ZDJĘCIA

Grób Violetty Villas. Niezapomniani
Sonda
Jak dobrze znasz twórczość Violetty Villas?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE