Skromny grób Violetty Villas w 10. rocznicę jej śmierci. Kto pamiętał o gwieździe? ZDJĘCIA

2021-12-05 18:00
Grób Violetty Villas
Autor: Super Express/Akpa Grób Violetty Villas

5 grudnia 2021 przypadła 10. rocznica śmierci wielkiej diwy polskiej sceny. Violetta Villas (†73 l.) została pochowana na warszawskich Starych Powązkach. Jej grób znajduje się na brzegu jednej z alejek, przez co jest jednym z najczęściej odwiedzanych grobów na cmentarzu. Jak wyglądał w dniu krągłej rocznicy śmierci gwiazdy? Kto o nim pamiętał? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Aż trudno uwierzyć, że od śmierci Violetty Villas minęło właśnie 10 lat. Jej wierni fani oczywiście nie zapomnieli o swojej idolce w dniu rocznicy jej odejścia. Już z samego rana na grobie diwy na warszawskich Powązkach paliły się znicze, a kwiaty ozdabiały jej skromną, ale bardzo zadbaną i barwną mogiłę.

ZOBACZ TAKŻE: Violetta Villas. Wielki sukces i spektakularny upadek. (Nie)zapomniani [WIDEO]

Fani artystki dbają zresztą o jej grób przez cały rok. Zawsze wyróżnia się na tle innych, szarych i smutnych, a często też zapomnianych pomników. Na grobie Violetty Villas zawsze są kolorowe kwiaty - barwne jak sama artystka. W tym roku na grobie Villas pojawił się także bukiet kwiatów z napisem: "pamiętamy". Zostawili go tam najprawdopodobniej wielbiciele jej talentu. W ich sercach Violetta Villas jest wciąż żywa. 

Dziś Violetta Villas ma piękniej niż za życia

Ostatnie lata życia Violetty Villas przebiegały w skrajnym ubóstwie, a jej dom stał się ruiną. Wszystko przez to, że była izolowana od rodziny i przyjaciół. Syn, Krzysztof Gospodarek, mógł zadbać o mamę dopiero po jej śmierci. 

O tym, co przed laty działo się za zamkniętymi drzwiami domu Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim na Śląsku, aż przykro wspominać. Diwa była bita, głodzona i umierała w męczarniach. Za znęcanie się fizyczne i psychiczne opiekunka gwiazdy została skazana na więzienie. Syn diwy, pan Krzysztof Gospodarek, wielokrotnie próbował pomóc mamie, odzyskać dom i przejąć opiekę nad nią. Bezskutecznie. Opiekunka nie wpuszczała mężczyzny na posesję. Dostęp do domu wywalczył w sądzie dopiero dwa lata po śmierci mamy. ZOBACZ TAKŻE: To, co dzieje się teraz w domu Violetty Villas PRZERAŻA! Sam widok budzi wstręt, szok i niedowierzanie!

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda dziś grób Violetty Villas:

Grób Violetty Villas. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE