Małgorzata Rozenek

i

Autor: East News

Zaskoczeni?

Wiemy, kto zastąpi Małgorzatę Rozenek-Majdan w "Dzień dobry TVN"! Przed laty była bohaterką skandalu

2023-06-29 5:00

Od tygodnia cała Polska żyje roszadami w "Dzień dobry TVN". Jak poinformowała stacja, największe gwiazdy śniadaniówki nie wrócą na ekrany po wakacjach. Wśród nich jest Małgorzata Rozenek-Majdan (45 l.), która do ekipy dołączyła w sierpniu ubiegłego roku. Według naszych nieoficjalnych ustaleń jej miejsce może zająć Aleksandra Kwaśniewska (42 l.), która słynie z wysokiej klasy rozmów.

Aleksandra Kwaśniewska odeszła z "Dzień dobry TVN" w cieniu skandalu

Nie wszyscy pamiętają, że przed laty Aleksandra Kwaśniewska była związana z "Dzień dobry TVN". W 2007 roku doszło jednak do skandalu z jej udziałem. Bez zgody wydawcy, ze łzami w oczach zaczęła opowiadać, że bardzo kocha ojca i nie może patrzeć, jak jest publicznie upokarzany. - Tata wrócił z Filipin z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem. W tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem, już by nie żył - usprawiedliwiała pamiętną sytuację z udziałem Aleksandra Kwaśniewskiego (69 l.). Po tych słowach na długie lata zniknęła z TVN.

Wielki powrót zaliczyła w 2021 roku, zostając główną twarzą programu "Miasto kobiet". To właśnie tam mogła wykazać się jako doskonała rozmówczyni. - Ola to profesjonalistka. Umiejętnie zadaje pytania, ale też słucha swoich gości. W trakcie programu wykazała się niezwykłą klasą - słyszymy.

Wiosną zdecydowano, że talk-show nie będzie kontynuowany.

Wiemy, kto zastąpi Małgorzatę Rozenek-Majdan! Aleksandra Kwaśniewska w "Dzień dobry TVN"

Długo zastanawiano się, co zrobić z tak dobrą dziennikarką. Ostatecznie zdecydowano, że może dołączyć do śniadaniówki po wakacjach. Na razie nie wiadomo z kim mogłaby stworzyć duet. W trakcie letnich wydań, testowani są Mateusz Hładki (37 l.) oraz Robert Stockinger (33 l.).

Małgorzata Rozenek

i

Autor: East News
Aleksandra Kwaśniewska ucieka sprzed kamery na myśl o rozmowie na temat wywiadu z Hakielem
Sonda
Czy decyzja o zwolnieniach tych konkretnych osób z "Dzień dobry TVN" była słuszna?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany