Wieniawa miała test na koronawirusa. Poważnie ucierpiała

2020-05-28 9:56
Wieniawa miała test na koronawirusa. Poważnie ucierpiała
Autor: Akpa Wieniawa miała test na koronawirusa. Poważnie ucierpiała

Julia Wieniawa (22 l.) została poddana testom na koronawirusa. Młoda aktorka poważnie ucierpiała podczas badania. Ból jest ogromny, a widok posiniaczonej ręki przyprawia o dreszcze.

Julia Wieniawa wróciła do pracy! Zanim jednak aktorka została wpuszczona na plan, musiała przejść test na obecność SARS-CoV-2. Gwiazda "Zawsze warto" i "Rodzinki.pl" miała pecha. Podczas pobierania krwi doszło do wynaczynienia krwi do tkanek podskórnych, czego skutkiem jest właśnie nieestetyczna zmiana. Winą za siniaka młoda aktorka obarczyła "nieprofesjonalnego faceta z karetki".

- Miałam tego nie wrzucać i zostawić to dla siebie... Ale tak wygląda (po tygodniu) moja ręka po pobieraniu krwi przez jakiegoś nieprofesjonalnego faceta z karetki w celu zbadania się na COVID-19. Jestem załamana. Nie mogę ruszać ręką. Czy ktoś z was tak miał? Co robić? - napisała zrozpaczona Julia Wieniawa na Instastory. 

Zobaczcie sami! Ręka Julii Wieniawy nie wygląda dobrze.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Wieniawa miała test na koronawirusa. Poważnie ucierpiała
Autor: Instagram/juliawieniawa Wieniawa miała test na koronawirusa. Poważnie ucierpiała
Super Raport 27 V (gość: Bodnar, Girzyński, Matczak)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE