Wiśniewski dostał w twarz na wizji! Szybko wyłączono kamerę. Chcesz coś dodać?!

i

Autor: Instagram; Michał Wiśniewski Wiśniewski dostał w twarz na wizji! Szybko wyłączono kamerę. "Chcesz coś dodać?!"

Szok!

Wiśniewski dostał w twarz na wizji! Szybko wyłączono kamerę. "Chcesz coś dodać?!"

2023-03-03 19:45

Michał Wiśniewski (50 l.) od zawsze lubił wzbudzać kontrowersje. Szokował przeróżnymi kolorami włosów, nietypowymi stylizacjami, aż po ekscentryczne zachowanie. Tym razem jednak ogromne emocje wzbudziło nagranie, na którym oberwał w twarz! Po tym szybko wyłączono kamerę. "Chcesz coś dodać?!", dopytywano oszołomionego Wiśniewskiego. To po prostu trzeba zobaczyć.

Michał Wiśniewski jest w związku ze swoją piątą żoną, Polą Wiśniewską. Para spodziewa się narodzin kolejnego dziecka, a media z wypiekami na twarzy wyczekują tego momentu. Pola w ciąży promienieje, co nie umyka uwadze fanów, którzy komplementują kobietę w mediach społecznościowych. Wiśniewscy od niedawna nagrywają podcast "Pan i pani W.", w którym opowiadają o swoim życiu, ale nie tylko. Podczas zapowiedzi szóstego odcinka doszło do małego incydentu, który zakończył się tym, że Michał Wiśniewski dostał w twarz! Była to reakcja na jego słowa w kierunku Poli. Po tym zdarzeniu nagranie się urywa. "Chcesz coś jeszcze dodać?!", pyta Pola Wiśniewska, a Michał teatralnie udaje opadanie na stolik. Zasłużył? Musicie to zobaczyć, poznajcie szczegóły poniżej.

Wiśniewski dostał w twarz na wizji! Szybko wyłączono kamerę. "Chcesz coś dodać?!"

Michał Wiśniewski aż sam prosił się o reakcję żony, kiedy zapowiadając kolejny odcinek ich podcastu, pokusił się o żart dotyczący jej wyglądu spowodowanego ciążą. Pola Wiśniewska nie mogła pozostawić tych słów bez odpowiedzi.

"Chciałem was na początku bardzo przeprosić. W tym odcinku Polcia nie wystąpi, bo szukamy obecnie kanapy, na której mogłaby się zmieścić. Ale znajdziemy dla Cloe i dla niej bardzo przytulne miejsce, na którym w następnym odcinku...", zaczął Wiśniewski, a później spojrzał na żonę. Wtedy Pola Wiśniewska wymierzyła mu cios w twarz, tzw. "plaskacza".

- Chcesz jeszcze coś dodać?! - zapytała po wszystkim męża, a Michał Wiśniewski w teatralny sposób udawał oszołomionego. Gdy powoli opadał na stolik, kamery szybko zostały wyłączone. Na szczęście po reakcji zakochanych można wnioskować, że to był tylko taki "żart", przekomarzanie się, a nie prawdziwy, silny cios. Pozostaje mieć nadzieję, że między nimi wszystko w porządku!

Zobacz również galerię zdjęć: Michał Wiśniewski stracił robotę, nie boi się o pieniądze

Listen on Spreaker.
Sonda
Słuchasz muzyki Michała Wiśniewskiego?
Michał Wiśniewski zdradza dlaczego warto się żenić i co przegapił w życiu najmłodszego synka!
Nasi Partnerzy polecają