Syn Krawczyka potrzebuje pilnej rehabilitacji, a pieniędzy brak. Sytuacja jest dramatyczna

2021-10-14 16:37
Krzysztof Krawczyk Junior na grobie ojca
Autor: Facebook Krzysztof Krawczyk Junior na grobie ojca

Wnuk Krzysztofa Krawczyka i syn Krzysztofa Krawczyka juniora wymaga pilnej opieki specjalistycznej. Bez rehabilitacji jego zdrowie jest zagrożone. Ojciec chłopca - Krzysztof Krawczyk junior gotowy jest w każdej chwili zawalczyć o spadek po ojcu, który pomoże pokryć koszty terapii 15-letniego syna Bartka. Niestety, data kolejnej rozprawy sądowej jest nieustalona.

Konflikt pomiędzy żoną i synem legendy polskiej muzyki Krzysztofem Krawczykiem trwa w najlepsze. Żadna ze stron nie zamierza odpuszczać walki o spadek po zmarłym piosenkarzu. Termin następnej rozprawy w sądzie nie jest jeszcze poznany. Do mediów docierają jednak niepokojące informacje o złym stanie zdrowia wnuka zmarłego gwiazdora.

Zobacz wyżej GALERIĘ: Krawczyk śpiewa pieśni maryjne 

Wnuk Krzysztofa Krawczyka potrzebuje pomocy

Krzysztof Krawczyk junior za życia swojego ojca nie płacił alimentów swojemu synowi. Jego renta była zbyt niska. Z tego względu, wszystkie koszty związane ze wsparciem finansowym Bartka pokrywał jego dziadek Krzysztof Krawczyk. Sprawy skomplikowały się, gdy piosenkarz zmarł. Renta Krawczyka juniora nie zmieniła się, a pomoc finansowa dla jego syna jest w dalszym ciągu bardzo potrzebna. Teraz Bartek może ubiegać się o alimenty od innych krewnych lub starać się o rentę rodzinną, ale prawdopodobnie zajmie to sporo czasu. Rehabilitacja jest natomiast potrzebna od zaraz.

Muszę walczyć [o pieniądze] dla siebie i dla mojego syna Bartka, który ma już 15 lat. Mam rentę, która wynosi niewiele ponad 1000 złotych, nie mam nawet mieszkania, a on wymaga rehabilitacji. Przez ostatnie lata alimenty na niego płacił mój tata, bo ja nie dawałem sobie z tym rady. To chyba wystarczające powody, żeby walczyć o sprawiedliwość – wyznał Krzysztof Krawczyk junior w rozmowie z pomponik.pl

Syn Krzysztofa Krawczyka walczy z pomocą prawniczki o zachowek po zmarłym tacie. 

Grób Krzysztofa Krawczyka mocno się zmienił. Już nie ma morza zniczy [ZDJĘCIA]

Krzysztof Krawczyk junior wspomina pogrzeb ojca

Krzysztof Krawczyk junior wspomina moment, gdy w trakcie pogrzebu ojca, pierwszy raz od dawna zobaczył swojego syna Bartka:

„Przywitaliśmy się trochę nieśmiało, jestem też w kontakcie z jego mamą. Oni unikają rozgłosu. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Muszę pomóc Bartkowi i nie chcę, żeby podzielił mój los” – tłumaczył Krawczyk junior.

Sonda
Czy podoba ci się pomnik Krzysztofa Krawczyka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE