Wojna w programie "Farma"! Uczestnikom puszczają nerwy. Kłócą się o makijaż i jedzenie [WIDEO]

2022-01-25 7:00
Pierwsze konflikty w programie Farma
Autor: mat. pras. Pierwsze konflikty w programie "Farma"

Coraz większe emocje w nowym reality show „Farma”! Uczestnikom, którzy zostali umieszczeni na farmie bez prądu i dostępu do dóbr cywilizacyjnych, zaczęły już puszczać nerwy. We wczorajszym odcinku kobiety ostro pokłóciły się o podział obowiązków. Dziś będziemy zaś świadkami walki mężczyzn o jedzenie. Mamy wideo!

W nowym programie Polsatu "Farma" emocje zaczęły sięgać zenitu. Grupa kilkunastu osób zamknięta na farmie, na której muszą nie tylko radzić sobie bez prądu, ale i zajmować się zwierzętami i gospodarstwem. Nie wszyscy jednak wkładają w zajęcia tyle samo pracy.

- Wydaje mi się to wielce niesprawiedliwym, że ktoś od rana dba o to, żeby zapewnić dobrobyt grupie, a ktoś inny ma to, za przeproszeniem, w dupie – skomentowała Beata koleżanki, które zamiast pracować na farmie, malują się i piją kawkę.

Iza i Kinga aż skoczyły sobie do gardeł, co można zobaczyć w naszym wideo.

Mężczyźni zaś zaczęli walczyć o jedzenie, którego nie ma pod dostatkiem. Uczestnicy wściekli się na Karola za otwieranie konserw na czarną godzinę, a ten odgryzał się uwagami na temat picia mleka, co również można zobaczyć w zamieszczonym przez nas fragmencie programu.

Ale na farmie rodzą się też pierwsze miłości.

Nowe show Polsatu jest puszczane codziennie od poniedziałku do piątku o 20:00.

Pierwsze wojny w "Farmie"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE