Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi przeszła operację. Joanna Narożna wyznaje: Czuję się fatalnie

i

Autor: instagram/@ piekniimlodzidawidnarozny Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi przeszła operację. Joanna Narożna wyznaje: "Czuję się fatalnie"

Nie jest dobrze

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi przeszła operację. Joanna Narożna wyznaje: "Czuję się fatalnie"

2023-02-25 8:00

Joanna Narożna to żona Dawida Narożnego oraz wokalistka Pięknych i Młodych. 20 lutego celebrytka przeszła operację nosa. Okazuje się, że teraz mocno odczuwa jej skutki. "Czuję się fatalnie" - napisała na Instastory, czym zaniepokoiła fanów.

Piękni i Młodzi to zespół disco polo, który tworzyli Dawid Narożny, Magdalena Narożna i Daniel Wilczewski. Formacja wylansowała takie hity jak "Ona jest taka cudowna", "Niewiara" czy "Kocham się w Tobie". Rozstanie Narożnych doprowadziło do rozłamu w zespole: Piękni i Młodzi poinformowali w oświadczeniu, iż Dawid Narożny nie jest już członkiem formacji, zaś on sam ogłosił, że rozpoczyna karierę solową. 

Ostatecznie jednak mężczyzna zdecydował się na założenie nowego zespołu - co ciekawe, pod tym samym szyldem. W skład zespołu Piękni i Młodzi Dawid Narożny wchodzą: Dawid Narożny, jego żona Joanna Narożna, a także Ela Kliś. 

Joanna Narożna jest po operacji nosa. Jak się czuje wokalistka Pięknych i Młodych?

W niedzielę, 19 lutego, Joanna Narożna trafiła do szpitala. Dzień później, 20 lutego, kobieta przeszła zaplanowaną operację nosa. Wygląda jednak na to, że mocno odczuwa skutki zabiegu, o czym poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. 

Koniecznie sprawdź: Gwiazdor disco polo urządził synkowi huczne chrzciny! Tort dla Marcelka robił wrażenie

"Wrócę do Was za kilka dni, bo póki co czuję się fatalnie" - napisała ostatnio na Instastory. 

Na szczęście w tych trudnych chwilach członkini Pięknych i Młodych może liczyć na męża. Dawid Narożny otacza żonę opieką. "Na męża mogę liczyć. Pomaga, jak tylko może. Karmi, głaszcze po główce, całuje i mówi, że jestem piękna" - brzmiał cytowany przez portal Jastrząb Post wpis Narożnej na Instagramie. 

Jesteście ciekawi, jak wygląda żona Dawida Narożnego po operacji nosa? 

Sonda
Słuchasz zespołu Piękni i Młodzi?
ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany