Damian Michałowski nie poznał Piotra Kupichy

i

Autor: Instagram

Interweniowała Krupińska

Wpadka Michałowskiego w "DDTVN" - Kupicha aż się obruszył!

2023-03-16 13:20

Czwartkowe wydanie "Dzień dobry TVN" poprowadzili Paulina Krupińska (36 l.) i Damian Michałowski (35 l.). Gośćmi programu byli m.in. muzycy z zespołu Feel z Piotrem Kupichą (44 l.) na czele. Niestety, prowadzący tak się zamotał, że nie rozpoznał wokalisty! "Co ty gadasz?! Jest!" - wtrąciła jego redakcyjna koleżanka.

TVN zaprosił do swojej śniadaniówki formację Feel nie bez powodu - 16 marca Piotr Kupicha świętował 44. urodziny, dlatego ekipa "Dzień dobry TVN" przygotowała dla niego niespodziankę. Rozmowa i występ przebiegły bez problemu, ale widzowie mieli nie lada frajdę, gdy muzycy byli zapowiadani przez Damiana Michałowskiego.

Wpadka Damiana Michałowskiego w "Dzień dobry TVN" - Piotr Kupicha aż się obruszył!

Choć Paulina Krupińska i Damian Michałowski prowadzą "Dzień Dobry TVN" już od trzech lat, zgodnie przyznają, że stres na planie towarzyszy im zawsze. Łatwo wówczas o przejęzyczenie czy inną wpadkę, którą natychmiast wyłapują widzowie oraz internauci. W czwartek ofiarą swojej nieuwagi padł właśnie prowadzący.

- I potwierdzamy informację - wygryźli Piotra Kupichę! - powiedział, zapowiadając zespół Feel.

- Co ty gadasz?! Jest! - przerwało mu Krupińska.

- Nie, jest! Kurczę, nie poznałem! Okulary założył, popatrz no, taki człowiek - zaczął poprawiać się prezenter, wcześniej odwróciwszy się i przesyłając uśmiechy w stronę wokalisty.

Faktycznie, nowy image Piotra Kupichy zaskakuje. Choć siwy kolor na głowie zazwyczaj jest oznaką upływającego czasu, wokaliście bardzo pasują! Okulary korekcyjne sprawiły natomiast, że nieco odmłodniał!

Przejrzyjcie koniecznie poniższą galerię i zobaczcie, jak w ostatnich latach zmieniał się Piotr Kupicha. 

Sonda
Jaka jest Twoja ulubiona piosenka zespołu Feel?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany