Wróżki znikną z polskiej telewizji! Zaskakujący powód. Nie przewidziały?

i

Autor: Shutterstock Wróżki znikną z polskiej telewizji! Zaskakujący powód. "Nie przewidziały?"

"Noc magii" znika z ekranu

Wróżki znikną z polskiej telewizji! Zaskakujący powód. "Nie przewidziały?"

2022-12-12 16:12

TVN i TVN7 przestały nadawać program "Noc magii", co oznacza, że wróżki znikną z ekranu. Dla wielu widzów, którzy oglądają tego typu wystąpienia i proszą wróżki o porady, ta informacja może okazać się druzgocąca. Skąd taka decyzja? Niektórzy mogą być zaskoczeni. "Nie przewidziały?", pyta wróżki ironicznie Tygodnik NIE.

"Noc magii" znika z TVN i TVN7 - podają Wirtualne Media. Jedna z prowadzących w rozmowie z portalem przyznała, że taką decyzję podjął nowy  dyrektor programowy stacji. Zamiast tego, TVN będzie pokazywać programy z archiwum. "Szanowni Miłośnicy ezoteryki. Jak już pewnie zauważyliście, program "Noc Magii" w telewizji TVN kończy emisję. Jest nam przykro z tego powodu zapewne w równym stopniu jak i Wam", czytamy na Facebooku Noc Magii TVN / TVN7. Jak się jednak okazuje, "Noc magii" pozostanie w sferze internetu, mimo że znika z telewizyjnych ekranów. "Dokonujemy odważnych zmian i wierzymy, że będą to zmiany na lepsze", przekazano na Facebooku. Co ciekawe, twórcy chcą stawiać na "interakcję z widzami" i "szykują sporo ciekawych niespodzianek".

Wróżki znikną z polskiej telewizji! Zaskakujący powód. "Nie przewidziały?"

W sieci pojawiło się sporo spekulacji na temat tego, dlaczego program został zdjęty. Tak naprawdę nie wiadomo, co naprawdę za tym stało. Fani wyrażają swoje niezadowolenie w komentarzach, a Tygodnik NIE w ironiczny sposób pyta, czy wróżki "nie przewidziały" tego typu rozwoju sytuacji. Widzowie mają nadzieję, że "Noc magii" w sieci nie będzie odstawiać od wersji tradycyjnej w telewizji.

Będziecie oglądać?

Sonda
Korzystałeś/aś kiedyś z usług wróżki?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o tym ile jeszcze będzie rządził Putin
Nasi Partnerzy polecają