Wszystkie kobiety Lindy

2013-07-29 4:00

Bogusław Linda (61 l.) to superprzystojniak. Szarmancki, zniewala głosem, czaruje uśmiechem. Podoba się kobietom. Od lat do niego wzdychają. Ale tylko nielicznym udało się zbliżyć do aktora.

Linda na brak powodzenia u płci przeciwnej nie mógł narzekać. Pierwszą ważną kobietą w jego życiu była Lidia, matka jego synów bliźniaków, Mikołaja (35 l.) i Michała (35 l.). Pod koniec lat siedemdziesiątych para mieszkała w Toruniu. Gdy Linda przeprowadził się do Warszawy, miał ściągnąć tam ukochaną z synami. Ale nigdy tak się nie stało. Kobieta z synami zamieszkała we Fromborku.

Po tym związku aktor związał się ze zjawiskową Marusią z serialu "Czterej pancerni i pies", czyli Polą Raksą (72 l.). Byli kolegami z warszawskiego Teatru Współczesnego i to ona wzięła go pod swój dach, gdy Linda nie miał gdzie mieszkać w czasie stanu wojennego. Zauroczenie nie trwało jednak długo. Następnie Linda trafił na języki za sprawą rzekomego romansu z osiemnastoletnią modelką Marysią, a potem Katarzyną Figurą (51 l.), z którą grał w filmie "Porno". Mówiło się też o związku aktora z Grażyną Szapołowską (60 l.), z którą spotkał się w 1986 roku na planie filmu "Magnat". W roku 1990 aktor związał się z Moniką Jaruzelską (50 l.). Ale ich romans trwał raptem od lutego do sierpnia. W końcu aktor znalazł szczęście u boku Lidii Popiel (54 l.), z którą związał się kilka miesięcy po rozstaniu z córką komunistycznego generała. Sekretny ślub wzięli w 2000 roku w Gdańsku. Mają córkę Aleksandrę (21 l.).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE