Wszystkie partnerki Piotra Adamczyka

i

Autor: AKPA

Wszystkie kobiety Piotra Adamczyka. Magda Gessler to tylko jedna z nich

2022-03-22 11:29

Piotr Adamczyk (50 l.) ma za sobą wiele bardziej, lub mniej udanych związków. Choć nigdy tego nie ukrywali, nie każdy wie, że do grona jego byłych partnerek zalicza się nawet Magda Gessler (69 l.)! Zobacz, z kim jeszcze związany był Piotr Adamczyk.

Piotr Adamczyk zyskał popularność przede wszystkim dzięki filmom "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Karol. Papież, który pozostał człowiekiem" oraz "Och, Karol 2". Ponadto zagrał on w takich produkcjach jak "Przepis na życie" czy "Listy do M.". Ostatnim sukcesem aktora była rola w serialu "Hawkeye".

Nie są znane szczegóły ich relacji, wiadomo jednak, że ponad 20 lat temu Piotr Adamczyk i Magda Gessler tworzyli parę. Restauratorka słynąca z ciętego języka, chętnie opowiada o tamtym czasie, z kolei aktor nie udziela publicznych komentarzy na temat Gessler i tego, co ich łączyło.

Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja - oceniła niegdyś gwiazda "Kuchennych rewolucji".

Kolejną sympatią Piotra Adamczyka była Agnieszka Wagner (52 l.). Oboje współpracowali z Teatrem Telewizji, realizując sztukę Gabrieli Zapolskiej. Ona szukała jednak stabilności, jemu zaś nie w głowie było ustatkowanie się, dlatego ich płomienny romans dobiegł końca.

Jakiś czas później związał się on z Anną Czartoryską (38 l.). Ich związek trwał niemal trzy lata, a swego czasu w mediach pojawiły się nawet pogłoski o zaręczynach. Do ślubu Piotra Adamczyka i Anny Czartoryskiej nigdy nie doszło - każde z nich poszło w swoją stronę.

Sporym zaskoczeniem był fakt, że Piotr Adamczyk już po kilku miesiącach od poznania Katarzyny Gwizdały (42 l.), kojarzonej także jako Kate Rozz, został jej mężem. To był medialny związek - aktor i jego wybranka nie stronili od świateł fleszy. Ostatecznie jednak zakończył się głośnym rozstaniem, do którego doszło już rok po ślubie.

Po rozwodzie przyszedł czas na kolejny związek - tym razem wybranką Piotra Adamczyka była Weronika Rosati (38 l.). Spotykali się przez dwa lata, a aktor był przy ukochanej nawet po wypadku, jednak ostatecznie i ta relacja nie okazała się wystarczająco trwała. Podczas wywiadu dla "Gali" Rosati wyznała, że chciała stworzyć rodzinę, dając do zrozumienia, że brakowało jej partnera, który sprawdziłby się w tej roli. 

Obecną partnerką Piotra Adamczyka jest Karolina Szymczak (31 l.). Tym razem aktor świadomie stara się chronić prywatność swoją i ukochanej, o czym świadczy m.in. fakt, że w 2019 roku wzięli oni ślub w tajemnicy przed mediami. Niekiedy na instagramowym profilu Karoliny Szymczak pojawiają się zdjęcia z ukochanym, a w listopadzie 2021 roku wspólnie pokazali się na czerwonym dywanie w Hollywood na uroczystej premierze "Hawkeye". 

Zobacz zdjęcia Piotra Adamczyka ze wszystkimi partnerkami w naszej galerii!

Sonda
Obserwujesz Piotra Adamczyka?
Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany