Wyciekły szczegóły rozwodu Królikowskiego i Opozdy. Zaskakujące informacje!

2022-05-14 4:45
Antek Królikowski i Joanna Opozda rozwodzą się
Autor: AKPA Antek Królikowski i Joanna Opozda rozwodzą się

Związek Antka Królikowskiego (34 l.) i Joanny Opozdy (33 l.) zakończył się z hukiem. I można by pomyśleć, że teraz czeka ich długa batalia sądowa. A jednak byli partnerzy doszli do porozumienia i zamierzają rozwieść się szybko i bezboleśnie. Jak ustalił „Super Express”, w sądzie jest już wniosek o rozwód bez orzekania o winie którejkolwiek ze stron. Nie będzie zatem zemsty na niewiernym mężu.

Ich małżeństwo zakończyło się skandalem, gdy wyszło na jaw, że Antek Królikowski zostawił żonę, która była jeszcze w ciąży, i związał się z inną kobietą. Trzeba jednak przyznać, że od samego początku oboje zachowują się z wielką klasą, nie komentują swojego rozstania i nie piorą publicznie brudów. A już na pewno nie atakują się nawzajem. Mało tego, od początku dogadali się w sprawie opieki nad ich synkiem Vincentem (3 mies.) i starają się rozsądnie dzielić obowiązkami rodziców.

NIE PRZEGAP: Tak Antek Królikowski oszczędza na randce. Ławka przed blokiem i lody [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Królikowski i Opozda chcą uniknąć awantur także w sądzie, w którym będą musieli się spotkać, aby raz na zawsze zakończyć swoje małżeństwo w sposób formalny.

Do warszawskiego sądu wpłynął już wniosek o rozwód i, tu zaskoczenie, jest on bez orzekania o winie. Antek i Joanna chcą zakończyć małżeństwo za porozumieniem stron, a to oznacza, że aktorka nie zamierza wykorzystywać tego, że została zdradzona, co mogłaby wywlec przed sądem, gdyby np. liczyła na alimenty dla siebie.

– A może wina Antka wcale nie byłaby taka oczywista? Cieszę się, że jednak doszli do porozumienia – uważa nasza rozmówczyni, zaprzyjaźniona z aktorską parą.

Jak myślicie, Joanna Opozda też przyczyniła się do rozwodu?

W galerii poniżej zobacz zdjęcia z ostatniej randki Antka Królikowskiego z jego nową miłością:

Sonda
Jak myślisz, kto jest winny rozwodu?
Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE