Wyjątkowy gość w 5. odcinku "MasterChefa"! Kto odwiedzi uczestników?

Znacie powiedzenie "jeść oczami"? A co, gdyby zrobić je na... odwrót? W 5. odcinku nowego sezonu "Masterchefa" uczestnicy staną przed właśnie takim wyzwaniem! Jak rozpoznać, co jest sekretem smaku dania i odtworzyć je, skoro miało się zawiązane oczy? To coś tylko dla wytrawnych smakoszy. Widzów show czeka wiele smakowitych kąsków - w tym także wizyta Heli Kłobuckiej. Utalentowana 12-latka to zwyciężczyni 7.edycji "Masterchef Junior" i wschodząca gwiazda kulinarna!

Wyjątkowy gość w 5. odcinku MasterChefa!

i

Autor: Materiały prasowe TVN

"MasterChef" to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych stacji TVN. Najnowsza, 11. edycja show zadebiutowała na początku września 2022 roku. Walka o tytuł MasterChefa trwa! W pierwszej części 5. odcinka show uczestnicy spróbują dań, które potem będą musieli odtworzyć. To nie lada wyzwanie, bo będą mieć zasłonięte oczy! Kucharze uruchomią zmysł węchu, dotyku i oczywiście smaku, a jeśli talenty zawiodą, przyda się im intuicja i wyobraźnia. Jak poradzą sobie z daniem, którego nie widzieli na oczy?

Wyjątkowy gość w 5. odcinku "MasterChefa". Kucharzy odwiedziła Hela Kłobucka

W drugiej części w kuchni "MasterChefa" pojawi się wyjątkowy gość - zwyciężczyni 7. edycji "MasterChefa Junior" - Hela Kłobucka. 12-latka ma niesamowity talent kulinarny. Świetnie radzi sobie również z pieczeniem ciast i przyrządzaniem deserów.

Konkurencja eliminacyjna będzie podzielona na dwa etapy, pierwszy to porcjowanie indyka, a drugi to przygotowanie z niego potrawy. Czy to wyzwanie okaże się dziecinnie proste? Kto będzie musiał pożegnać się z kuchnią "MasterChefa"?

5. odcinek programu "MasterChef" już w niedzielę, 2 października, o 20:00 na antenie TVN!

Sonda
Oglądasz "MasterChefa"?