Syn Cichopek komentuje jej zdjęcie z Kurzajewskim

i

Autor: Instagram/Maciej Kurzajewski Syn Cichopek komentuje jej zdjęcie z Kurzajewskim

Tak zareagował na wiadomość

Wymowny komentarz syna Cichopek pod jej zdjęciem z Kurzajewskim. Co na to Kasia?

2022-10-09 12:30

Po tym jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski obwieścili światu swoją miłość, sypią się gratulacje od kolegów i koleżanek z branży. Teraz sprawę postanowił skomentować syn Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Pod zdjęciem z nową miłością, które Kasia zamieściła na Instagramie znalazł się komentarz od jej syna, Adama Hakiela. To, co napisał naprawdę chwyta za serce.

Paulina Smaszcz wbija szpilę Cichopek i Kurzajewskiemu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mogą liczyć na wsparcie koleżanek i kolegów z branży, którzy tuż po ogłoszeniu przez parę radosnej informacji, pospieszyli z gratulacjami. Jednak nie brakowało głosów oburzenia. Była żona Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz postanowiła w dość agresywny sposób skomentować jego nowy związek. - Kłamcy tak szybko się nie zmieniają - napisała pod zdjęciem Cichopek. Potem dziennikarka zamieściła post na Instagramie, w którym opisała swoje odczucia co do nowego związku swojego eks. - Jeśli tak jak pisze Kasia, to miłość, to życie daje im drugą szansę, by teraz ta miłość była bez zdrad, kłamstw, manipulacji, oszukiwania partnera, partnerki, dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, osób, które im sprzyjają. Niech zbudują ją na dekalogu wiary katolickiej, którą tak gorliwie wyznają - zaznaczyła dosadnie Paulina Smaszcz. 

Syn Cichopek komentuje jej związek

Kasia i Maciej obecnie przebywają w Izraelu, gdzie wybrali się, aby świętować 40. urodziny aktorki, w sobotę połączyli się ze studiem "Pytania na śniadanie". W krótkiej rozmowie na żywo z Idą Nowakowską opowiedzieli o swojej podróży i o uczuciu, które ich łączy. Nie zabrakło czułych gestów i pocałunków. Pod ich wspólnym zdjęciem, które pojawiło się w mediach społecznościowych sypią się tysiące gratulacji. Wśród nich pojawił się także komentarzy syna Cichopek, Adama Hakiela. Chłopiec pod ich wspólnym selfie opublikował emotikony trzech czerwonych serduszek. Kasia szybko odpowiedziała mu tym samym. Najwyraźniej syn cieszy się ze szczęścia swojej mamy. 

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pasują do siebie?
Kasia Cichopek o karierze i rodzinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany