Ostatnie pożegnanie wielkiej aktorki

Wzruszający pogrzeb Ilony Kuśmierskiej. Ostatnie pożegnanie Jadźki z "Samych Swoich"

2022-10-01 18:27

Ilona Kuśmierska-Kocyłak zmarła 18 września w wieku 74 lat. Aktorka, znana m.in. z roli Jadźki w "Samych Swoich" odeszła nagle, we własnym domu. Pochowano ją na cmentarzu w rodzinnym Włoszczowie, gdzie dziś gwiazdę żegnali bliscy, sąsiedzi i serialowa rodzina. Aktorka zrealizowała także ponad 100 produkcji dubbingowych. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Poniżej znajdziecie zdjęcia ze wzruszającego, ostatniego pożegnania wielkiej aktorki.

Ostatnie pożegnanie Ilony Kuśmierskiej-Kocyłak. Jadźka z "Samych Swoich" spoczęła na cmentarzu w rodzinnym Włoszczowie. "Odeszła tak nagle"

Ilona Kuśmierska-Kocyłak odeszła nagle, w swoim domu w Warszawie - smutna wiadomość o śmierci aktorki została podana przez Związek Artystów Scen Polskich. Miała 74 lata, a zaledwie dzień wcześniej uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym z okazji 55. rocznicy premiery "Samych swoich". Ekipa, z którą tak blisko współpracowała przez lata, była obecna także podczas ostatniego pożegnania gwiazdy.

Pogrzeb Ilony Kuśmierskiej-Kocyłak odbył się w jej rodzinnym Włoszczowie, na tamtejszym cmentarzu złożono też urnę z prochami gwiazdy. Grób Ilony Kuśmierskiej tonął w kwiatach - obok licznych wieńców pogrzebowych zapalono także znicze. Podczas mszy żałobnej, odprawionej w Kościele Parafialnym pw. bł. Józefa Pawłowskiego we Włoszczowie, nie zabrakło najbliższej rodziny, sąsiadów, a także fanów talentu aktorki.

Ilona Kuśmierska zrealizowała ponad 100 produkcji filmowych jako aktorka dubbingowa. Jej pełen ciepła głos, użyczony m.in. postaci Myszki Minnie, na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Poniżej zobaczycie zdjęcia ze wzruszającej uroczystości pożegnalnej gwiazdy. Składamy najszczersze kondolencje rodzinie - zwłaszcza synowi Ilony Kuśmierskiej-Kocyłak, który ukochaną mamę odprowadził w jej ostatnią ziemską drogę w otoczeniu najbliższych.

Wzruszająca uroczystość pożegnania Ilony Kuśmierskiej odbyła się w jej rodzinnym Włoszczowie. Zobaczcie zdjęcia z ostatniej ziemskiej drogi wielkiej aktorki w naszej galerii zdjęć poniżej.

Nietypowy pogrzeb Kazimierza Mazura
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE