You Can Dance - Po Prostu Tańcz - 6. edycję WYGRAŁ Dominik Olechowski

2011-06-02 5:01

Kolejna, 6. edycja "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" za nami. Wygrał Dominik Olechowski (20 l.). To on pojedzie do szkoły Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Młody tancerz, który swoją przygodę z tańcem rozpoczął dopiero 3 lata temu został zwycięzcą.

Wygrał Dominik Olechowski, skromny chłopak, który spośród wszystkich uczestników tej edycji "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" w tańcu sam siebie nazywał amatorem. To dlatego, że zaczął dopiero 3 lata temu. Jak się okazuje - ciężką pracą można zdziałać wiele. Dominik był weteranem solówek w programie. Jak powiedział Agustin Egurrola (42 l.) - stał się gwiazdą i legendą 6. edycji YCD.

Patrz też: You Can Dance FINAŁ. Relacja NA ŻYWO w internecie. WYGRAŁ Dominik Olechowski

Agustin Egurrola nie szczędził Dominikowi pochwał zanim jeszcze okazało się, że tancerz wygrał:

- Uważam, że ty Dominik, tworzysz legendę tego programu! Jestem twoim wielbicielem! Serce podpowiada mi, że powinieneś wygrać.

Jednak rozum podpowiadał Agustinowi, że powinna wygrać Paulina Przestrzelska. Czyżby uważał, że była lepsza pod względem technicznym? Na pewno tańczy dłużej niż Dominik. Jak myślicie?

Finał 6. edycji "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" obfitował w pokazy specjalne. Choreografie zbiorowe zatańczyli wszyscy uczestnicy tej edycji, a Patricia Kazadi zaprezentowała swój nowy singiel pt. "Hałas".

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE