Żałoba w rodzinie gwiazdora serialu TVP. Wraz z żoną przekazali smutne wieści

2021-10-16 21:42
 Marek Krupski i Magda Modra
Autor: Baranowski/AKPA

Aktor znany widzom serialu "Barwy szczęścia" Marek Krupski przekazał smutną wiadomość. Zmarła jego ukochana mama. - Kocham Cię Mamo, To nieprawda, ze czas przyzwyczaja do bólu... - napisał pogrążony w żałobie aktor, odgrywający w serialu TVP postać Sebastiana Kowalskiego.

Żałoba w aktorskiej rodzinie Magdy Modrej i Marka Krupskiego. Małżonkowie podzielili się w Internecie smutną wiadomością, zmarła mama Krupskiego. Aktor we wzruszających słowach napisał na Instagramie: - Kocham Cię Mamo, To nieprawda, ze czas przyzwyczaja do bólu... - a do wpisu dodał grafikę z cytatem: "Ogromnie boli myśl o chwili, w której nie będzie już następnych dni". Także żona aktora, znana prezenterka, modelka i aktorka Magda Modra pożegnała ukochaną teściową w sieci pisząc: - Mamo, bardzo tęsknimy, serce nam pęka z bólu, dziękujemy za To, że byłaś blisko nas Tak ciężko być silnym, gdy Ciebie już nie ma Dobranoc, śpij spokojnie - i umieszczając w sieci grafikę z żałobną, czarną wstążeczką. Kilkanaście godzin później dodała zaś zdjęcie, na którym widać trzy kobiece dłonie, dwie należące do młodych osób i jedną spracowaną, pomarszczoną. - Zawsze będziemy Czuć Twoją pomocną dłoń. Moja najukochańsza teściowa - napisała Modra. 

Groby aktorów Trędowatej, Lalki, Krzyżaków, Trylogii i Nad Niemnem. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE