Zamachowski ma sposób na przeziębienie. Kupił alkohol i...[ZDJĘCIA]

2021-10-26 6:12
Zbigniew Zamachowski
Autor: PAPARA18 Zbigniew Zamachowski

Jesienią bardzo łatwo o przeziębienie. Zbigniew Zamachowski (60 l.) wie jak się przed nim ochronić. Aktor zamiast witamin wybiera mocne, irlandzkie whisky. Badania bowiem nie pozostawiają wątpliwości, że niewielką ilością tego trunku można zwalczyć pierwsze objawy przeziębienia. Na gardło natomiast stosuje surowe jajka.

Choć jesień mamy wyjątkowo ciepłą i słoneczną, z dnia na dzień temperatura spada, a nocą zaczynają się przymrozki. Każdy robi wszystko by zapobiec przeziębieniu, o które nie jest trudno w tym okresie. Jedno wybierają lekarstwa, soki malinowe czy czosnek, a inni jak Zbigniew Zamachowski sięgają po mocniejsze i skuteczniejsze metody. Aktor wybrał się ostatnio do sklepu na warszawskim Żoliborzu gdzie kupił dwie rzeczy - irlandzką whisky oraz jajka. Badania potwierdzają, że alkohol jest bardzo pomocny w leczeniu. - "Alkohol nieco rozszerza naczynia krwionośne, co ułatwia błonie śluzowej zwalczyć infekcję" - tłumaczył w wywiadzie dla ABC News doktor William Schaffner z wydziału medycyny prewencyjnej na Uniwersytecie Medycznym Vanderbilt. Jajka natomiast są idealnym lekarstwem na zapalenie gardła. 

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek z igłami w twarzy. Mamy zdjęcia z zabiegu

Zbigniew Zamachowski - małżeństwa i rozwody
Sonda
Leczysz przeziębienie alkoholem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE