Zamachowski rozstanie się z Muskałą?! "Nie mają łatwych charakterów"

2021-09-16 13:25
 Zamachowski rozstanie się z Muskałą?! Nie mają łatwych charakterów
Autor: akpa

Wszyscy żyją nową znajomością Zbyszka Zamachowskiego z Gabrielą Muskałą. Wydaje się, że aktorzy idealnie do siebie pasują. Okazuje się jednak, że nie wszystko jest takie różowe, jak widać na zdjęciach. Nad ich związkiem zbierają się czarne chmury.

Zbyszek Zamachowski, po burzliwym rozstaniu z żoną Moniką Richardson, stara się ułożyć swoje życie na nowo. Od pewnego czasu coraz częściej widywany jest w towarzystwie Gabrieli Muskały, z którą nie tylko pracuje w teatrze, ale też spędza każdą wolną chwilę. Każdy zastanawia się, czy to coś poważnego i czy aktor potrafi się ponownie zaangażować w długi związek.

POLECAMY: Gorąca noc Zamachowskiego. Po rozstaniu szuka pocieszenia u znanej aktorki

Sam sobie nie radzi?

Jak twierdzi tygodnik "Na żywo", Zbyszek nie bardzo radzi sobie z załatwianiem codziennych spraw, takich jak płacenie rachunków, czy obsługa Internetu. Do tej pory tym wszystkim zajmowała się Monika, a on mógł oddać się swojej artystycznej wenie.

"Zbyszek mieszka sam i teraz sam musi wszystko ogarniać. Czuje się tym przytłoczony. Docenił Monikę, która go w tym wyręczała. On jako artysta nie trawi faktur, rachunków i papierów, nie potrafi załatwić spraw przez internet. Na szczęście znalazł oparcie w dzieciach. Młodsza, 19-letnia córka Bronia stara się mu pomóc. Uczy go m.in. jak wykonać szybkie przelewy przez internet", zdradza Na żywo osoba z otoczenia aktora.

Zbawieniem może być dla niego pojawienie się w jego życiu kobiety, która pomoże mu w ogarnięciu rzeczywistości. Pytanie tylko, czy Muskała jest właśnie odpowiednią osobą?

Ich związek nie przetrwa długo?

Wydaje się, że obydwoje świetnie czują się w swoim towarzystwie. W końcu mają wiele wspólnych tematów i zainteresowań, a Gabriela wyznała ostatnio, że uważa Zbyszka za ikonę polskiego kina. Niestety, wbrew pozorom, połączenie dwóch artystycznych dusz może nie być połączeniem idealnym.

"W środowisku mówi się, że niedługo i ten związek Zbyszka się skończy. Oboje są artystami, nie mają łatwych charakterów i potrzebują kogoś, kto ogarnie przyziemną rzeczywistość", dodaje informator tygodnika.

Zbigniew Zamachowski - małżeństwa i rozwody
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE