Mamy zdjęcia!

Zamachowski zamieszkał u Muskały. Szaleje na zakupach. Kupił piwo za szokującą kwotę!

2022-10-04 4:38

Związek Zbigniewa Zamachowskiego (61 l.) i Gabrieli Muskały (53 l.) wszedł na nowy poziom. Para zamieszkała razem w mieszkaniu aktorki. Gwiazdor filmów i teatru dba o to, by w domu jego ukochanej nie zabrakło napojów z bąbelkami.

Po hucznej wyprowadzce od Moniki Richardson (50 l.) Zbigniew Zamachowski zamieszkał w niewielkim mieszkanku na sąsiedniej ulicy na warszawskim Żoliborzu. W rękach przenosił meble, obraz i ubrania. Serce kazało mu jednak znów zmienić miejsce zamieszkania. Od kilku tygodni Zbyszek mieszka na Mokotowie u swojej nowej partnerki, aktorki Gabrieli Muskały.

Para spotyka się już prawie od półtora roku. Ponoć zaiskrzyło pomiędzy nimi podczas prób do spektaklu „Oszuści”, w którym oboje występują. Miłości od początku „kibicuje” wciąż jeszcze obecna żona aktora, Monika.

– Jego nieszczęsny romans z koleżanką aktorką nie jest przez was najlepiej odbierany. Trudno, jak sobie pościelił, tak się wyśpi – zwróciła się kiedyś do internautów.

ZOBACZ: Monika Richardson komentuje romans męża. Jej słowa powalają! "Nie nazywajcie go kurduplem"

Gwiazdor nie tylko zamieszkał u ukochanej, lecz także korzysta z jej auta. Ostatnio pożyczył jej samochód, by dotrzeć do pracy. Zamachowski pojechał na warszawski Wilanów, by nagrać swoją audycję radiową. Wracając do domu, wstąpił do sklepu na zakupy. Dużo jednak nie kupił. Wziął jedynie piwko o karmelowym posmaku. Co prawda aktor kupił sobie tylko jedną butelkę, ale nie ma się co dziwić, bo trunek kosztował prawie 8 zł!

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają