Socha i Cichopek oberwały za wyjazd z dziećmi na ferie w narodowej kwarantannie [ZDJĘCIA]

2021-01-03 19:55
Katarzyna Cichopek na feriach w Tatrach
Autor: Katarzyna Chojnacka/Instagram Aktorka wyjechała z rodziną w góry mimo narodowej kwarantanny

Małgorzata Socha wrzuciła do siebie zdjęcia z wypoczynku w górach, gdzie bawi się na śniegu ze swoimi dziećmi. Internauci rozpoznali zdjęcie zabaw jako Kalatówki (część należącego do Zakopanego osiedla Kuźnice) zarzucili aktorce, że wyjeżdżając w góry za nic ma zalecenia „narodowej kwarantanny”, a konkretnie zakaz wyjazdów do 17 stycznia. Ferie w górach spędzają także Katarzyna Cichopek z rodziną oraz Izabela Janachowska z mężem i synkiem.

Z informacji internautów, którzy widzieli Małgorzatę Sochę w górach, w okolicy Kalatówek, wynika, że popularna aktorka wybrała się na wczasy z rodziną do Zakopanego, gdzie radośnie bawi się z dziećmi, podczas gdy w kraju szaleje epidemia koronawirusa.Aktorka jest mamą siedmioletniej Zofii, trzyletniej Barbary i dwuletniego Stanisława. Na Instagramie pokazała zdjęcie z dwojgiem z dzieci, które wiezie na sankach. Fani zareagowali zaciekawieniem, jak to możliwe, że mimo zakazów Małgorzata Socha mogła sobie pozwolić na wyjazd w góry z rodziną. Aktorka jednak nie odpowiedziała na ich zaczepne komentarze. 

Ci aktorzy zaszczepili się na koronawirusa bez kolejki

Żona Kraśki chciała morsować. Zanurzyła pupę i wyskoczyła z lodowatej wody [WIDEO]

Podobnie internauci zirytowali się na Katarzynę Cichopek i jej męża Marcina Hakiela, którzy z dziećmi także pojechali w Tatry. Oberwało się także Izabeli Janachowskiej, która z rodziną wybrała się w góry. - Szkoda, ze nie mam znajomych w górach. Jakoś dziwnie się składa, że wszystkie gwiazdy mają - czytamy pod postem aktorki "M jak miłość".

Przypomnijmy, że rząd zamknął hotele i pensjonaty przynajmniej do 17 stycznia, czyli końca skumulowanych ferii zimowych. Nie działają także wyciągi narciarskie oraz galerie handlowe. Turyści, którzy udają się w góry mogą zamieszkać jedynie w swoich posiadłościach lub u rodziny i znajomych. Korzystają na tym prywatne kwatery, które obchodzą przepisy. Dzieci i młodzież do 18 roku życia, nie może także sama wychodzić na dwór w godz. 8-16.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE