Zarobki gwiazd w sylwestrową noc. Górniak odebrała koronę Maryli

2017-12-07 6:00

W tę jedyną, sylwestrową noc gwiazdy muzyki mogą zarobić prawdziwe kokosy. Nierzadko cena za krótki występ to równowartość 3-4 ponadgodzinnych koncertów. Najsłynniejsi wykonawcy toczą więc boje o intratne kontrakty.

W tym roku najciekawszy pojedynek toczą Edyta Górniak (45 l.) i Maryla Rodowicz. Pierwsza waha się jeszcze, czy wybrać sylwestra TVP, czy prywatny koncert dla jednego z milionerów. Tak czy owak nie dostanie mniej niż 100 tys. zł. Maryla może liczyć natomiast na 90 tys. zł.

Walka o gwiazdy zaczęła się już we wrześniu. Największe plenerowe imprezy mają patronaty największych telewizji - TVP, TVN i Polsatu. Nic więc dziwnego, że tam stawki są imponujące - od 30 tys. zł za tzw. średniaka. Na innych imprezach miejskich kwoty dla artystów nie przekroczą 20 tys. zł.

Wielkimi przegranymi tego roku są na razie Doda (33 l.) i Justyna Steczkowska (45 l.). Żadna z nich nie ma dotąd angażu.

Zobacz także: Donatan rozebrał Edytę Górniak [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE